25 فوریه 2024 - 19:24

هتل هدهد تالش افتتاح شد

13 سپتامبر 2015 - 11:30 dsfr.ir/bl1a8

هتل هدهد به عنوان پشتیبان گردشگری و حامی محیط زیست در بخش اسالم شهرستان تالش افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ حسن کاظمی در تشریح این خبر اذعان کرد: هتل هدهد تالش با حضور جمعی از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در بخش اسالم شهرستان تالش افتتاح شد.

مسئول نمایندگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در شهرستان تالش گفت: شرکت گردشگری پرواز هدهد از شرکت های زیرمجموعه سازمان اتکا است که با مدیریت جدید و پرسنل این سازمان شروع به کار کرده است.

وی افزود: این هتل دارای 12 اتاق و 26 تخت است که برای راه اندازی مجدد آن 2 میلیاردو 500 میلیون ریال هزینه شده است.

بخشایش طلب مدیرعامل شرکت گردشگری پرواز هدهد در این مراسم ضمن ارایه گزارشی از جزییات فعالیت های این مجموعه در حوزه گردشگری، این هتل را به عنوان اولین هتل شرکت در سطح کشور معرفی کرد و افزود: امیدواریم با تبلیغات اینترنتی و محیطی صورت گرفته در خصوص معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان شاهد حضور بیش از پیش گردشگران داخلی و خارجی در شهرستان باشیم.

کربلایی رییس سازمان اتکای کشور فعالیت های گردشگری این سازمان را از افتخارات این سازمان برشمرد و افزود: امیدواریم افتتاح هتل هدهد گام مثبتی برای ارتقا و گسترش فعالیت های این سازمان در سایر بخش های گردشگری کشور باشد.

در ادامه آذرپور معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین سازمان اتکا و مجموعه وزارت دفاع به منظور سرمایه گذاری در عرصه گردشگری کشور، حمایت از سرمایه گذاران مراکز اقامتی و پذیرایی استاندارد را از اولویت های این اداره کل برشمرد.

در پایان این مراسم ضمن افتتاح هتل هدهد مدعوین از غرفه های صنایع دستی و هنرهای سنتی محوطه هتل هدهد بازدید کردند.

در این مراسم قطار گردشگری هدهد با سوخت برقی و بدون نیاز به ریل نیز رونمایی شد. گفتنی است این قطار در آینده نزدیک با سه واگن و ظرفیت 23 نفر در یکی از مناطق گردشگری شهرستان اقدام به تردد و جا به جایی گردشگران خواهد کرد.

1