25 فوریه 2024 - 19:41

اعضای جدید هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مشخص شدند

4 فوریه 2024 - 13:30 dsfr.ir/nl5fy

اعضای جدید هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مشخص شدند
مجمع عمومی سالیانه جامعه هتل داران کیش
اعضای جدید هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مشخص شدند

مجمع عمومی سالیانه جامعه هتل داران کیش برگزار و اعضای جدید هیات مدیره این جامعه انتخاب شدند.

به گزارش «دنیای سفر»، در انتخابات برگزار شده، «سید حسین خابنما» با ۳۴ رای، «مهرداد تاوتلی» با ۳۰ رای، «رضا همدانی»، «صمد درویشی و «امیر علیشاهی» با ۲۵ رای به عنوان اعضای هیات مدیره جدید انتخاب شدند.

همچنین در جریان این انتخابات «فرشید کریمی» با ۲۱ رای به عنوان بازرس جامعه هتلداران کیش انتخاب شد.

اما آنچه مراسم برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره جامعه هتلداران کیش را از سنوات گذشته متمایز کرده بود، عدم حضور «مسیح الله صفا» در این انتخابات پس از ۲۱ سال تکیه بر کرسی ریاست این جامعه بود.

«مسیح الله صفا» در حاشیه این انتخابات اظهار کرد: در ۲۱ سال گذشته افراد زیادی برای توسعه گردشگری کیش تلاش کردند که مدیون آنان هستیم؛ امروز دیگر بازنشست می شوم و پس از ۲۶ سال تلاش برای اعتلا و عشق به جامعه هتلداران کیش از ۵۲ هتل فعال در این جزیره طلب حلالیت دارم.

وی ادامه داد: روزهای سختی پشت سر گذاشتیم که ایام شیوع ویروس کرونا یکی از آنان بود؛ اما توانستیم در سال ۱۳۹۹ و در اوج کرونا، بین ۲۹ استان و مناطق آزاد کشور به عنوان تشکل حرفه ای ممتاز شناخته شویم.

صفا تاسیس آموزشگاه و برگزاری دوره های مختلف آموزشی در صنعت گردشگری و هتلداری، تعامل سازنده با نیروی انتظامی، همکاری شایسته با مرکز بهداشت و سلامت کیش را به عنوان کارهای ارزشمند انجام شده عنوان کرد و افزود: تبدیل جامعه هتلداران کیش به جامعه حرفه ای هتلداران از دیگر افتخارات ما به شمار می رود که همه این ها دستاورد کار جمعی و همدلی همه اعضا بود؛ امیداریم با پیگیری اعضای جدید هیات مدیره به صدور پروانه بهره برداری از هتل ها افزوده شود.

مجمع عمومی سالیانه جامعه هتل داران کیش

به گزارش «دنیای سفر»، «رحیم سرهنگی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز با اهدا لوح از تلاش های رییس سابق جامعه هتلداران کیش قدردانی کرد و خواستار بهره مندی از تجربات او در ترکیب جدید جامعه هتل داران کیش و فعالان حوزه گردشگری شد.

اعضای جدید هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مشخص شدند/ پایانی بر ۲۱ سال ریاست «صفا»

همچنین اعضای هیات مدیره جامع هتلداران کیش طی بیانیه ای از افزایش پنج برابری تعداد هواپیماهای فعال در شرکت هواپیمایی کیش به ۱۰ فروند طی ۲ سال گذشته و انجام ۵۰ درصدی کل پروازها به جزیره توسط این شرکت قدردانی کردند.

1