28 فوریه 2020 - 11:30
در نشست معاون گردشگری با اعضای جامعه راهنمایان، محقق شد

تعیین اولویت های همكاری با جامعه راهنمایان گردشگری

18 فوریه 2017 - 16:00 dsfr.ir/mb6zb

تعیین اولویت های همكاری با جامعه راهنمایان گردشگری
میراث آریا
نشست معاون گردشگری با هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و جهان گردی

برنامه ریزی برای بهره مندی از ظرفیت های آموزشی و تخصصی جامعه راهنمایان #ایرانگردی و #جهانگردی یکی از اولویت های کاری پیش رو است.

"معاون گردشگری"

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پنجشنبه 28 بهمن، در نشست صمیمانه با هیئت مدیره فعلی و پیشین جامعه راهنمایان ایران گردی و جهان گردی که با هدف بررسی مسائل و طرح ریزی برنامه های مشترک آغاز شده بود، فعاليت و نقش راهنمایانی را که به دانش و اطلاعات روزآمد مجهزند در صنعت گردشگری کشور بسیار ارزشمند دانست و بر احصای ظرفیت ها و برنامه ریزی به منظور استفاده از بستر آموزشی موجود در قالب کارگاه ها و دوره های آموزشی تخصصی تأکید کرد.

مرتضی رحمانی موحد همچنین تقویت سازوکار انتقال تجربیات و ارتباطات دوسویه میان راهنمایان تخصصی و معاونت گردشگری را یکی از الزامات همیشگی برشمرد و تعریف برنامه های جدید را در سال پیش رو منطبق بر این رویکرد عنوان کرد.

رحمانی موحد با توجه به ارتباط مستقیم راهنما با گردشگران و در پی آن اهمیت شیوه مدیریت این بخش، به شناخت وضع موجود، تحلیل موقعیت، انتقال سریع چالش ها و ارائه راهکارهای بموقع در راستای دستیابی به وضع مطلوب و افزایش رضایتمندی گردشگران داخلی و خارجی اشاره کرد.

این مقام مسئول همچنین، با توجه به نزدیکی تعطیلات نوروز 96، مساعدت و همکاری با راهنمایان را برای ارائه خدمات و اطلاعات گردشگری موردنیاز مسافران در محوطه های تاریخی و مناطق گردشگری مهم دانست و در دستور کار قرار داد.

معاون گردشگری، در پایان، فعالیت بخش خصوصی و تشکل های تخصصی صنعت گردشگری کشور را مولّد خلاقیت، ابداعات و ارائه راهکارهای مشورتی دانست که دستیابی به اهداف سازمان با همراهی و تعامل همه جانبه آنان محقق می شود.

همچنین در این دیدار مسعود عبدالهی، رئیس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و جهان گردی، با تشریح مسائل و ظرفیت ها و توانمندی های گسترده حوزه راهنمایان، ضمن استقبال از برنامه ریزی های مشترک در حوزه آموزش و بهره مندی از بستر مساعد موجود، در مورد انجام اولویت های کاری تعیین شده در سال جدید اعلام آمادگی کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1