24 فوریه 2020 - 15:15

پیش بینی باران برای تهران و غرب کشور

5 دسامبر 2016 - 10:30 dsfr.ir/267eo

پیش بینی باران برای تهران و غرب کشور
بارش باران در تهران و آبگرفتگی معابر
حسین اسماعیلی

#تهران، غرب و جنوب غرب کشور طی روزهای آینده شاهد بارش های پراکنده خواهد بود و #سواحل #خزر نیز کاهش دما خواهد داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، از بعدازظهر روز دوشنبه 15 آذر، با نفوذ جریانات سرد شمالی و نزدیک شدن ناوه تراز میانی جو برای غرب دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، برخی از استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور بارش باران پیش بینی می شود که در ارتفاعات بارش به صورت برف خواهد بود.

احد وظیفه افزود: در روز سه شنبه 16 آذر، با ورود ناوه تراز میانی جو به کشور و تقویت سامانه فوق ناپایداری ها تشدید شده و علاوه بر مناطق فوق، شمال غرب، بخش هایی از شمال شرق و مرکز و شرق سواحل را در بر خواهد گرفت.

به گفته وظیفه، از روز دوشنبه کاهش دما در سواحل دریای خزر رخ خواهد داد و تا آخر هفته روند کاهش دما برای استان های واقع در این منطقه ادامه خواهد داشت. همچنین امروز خلیج فارس مواج خواهد بود.

وی در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران طی امروز و فردا اظهار کرد: آسمان تهران در روز دوشنبه 15 آذر، نیمه ابری، همراه با غبار صبحگاهی، در بعدازظهر افزایش ابر، در اواخر وقت بارش پراکنده با حداکثر و حداقل دمای 13 و 7 درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه 16 آذر، نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران با حداکثر و حداقل دمای 12 و 8 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1