10 ژوئن 2024 - 02:27

قطع سوخت خودرو های فاقد بیمه

26 سپتامبر 2016 - 14:00 dsfr.ir/pb5w3

قطع سوخت خودرو های فاقد بیمه
behrah.com
یک پمپ بنزین در شهر سرخس، استان خراسان رضوی

از اول مهرماه جاری سهمیه سوخت ناوگان فاقد بیمه نامه معتبر شخص ثالث قطع می شود و تا زمان رفع مشكلات و نواقص بیمه ای مشمول دریافت سوخت یارانه ای نخواهند شد.

"مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری"

به گزارش تین نیوز، منوچهر سلمان زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: از خردادماه سال جاری محدودیت هایی برای سهمیه سوخت یارانه ای خودروهای فاقد بیمه نامه شخص ثالث معتبر منظور شد و از اول مهرماه ناوگان فاقد بیمه نامه معتبر در مجموعه خاكستری سهمیه سوخت قرار گرفتند و تا زمان ارائه اطلاعات بیمه ای معتبر، مشمول دریافت سوخت یارانه ای نخواهند بود.

سلمان زاده در این خصوص اظهار داشت: رانندگانی که در اسرع وقت با مراجعه به دفاتر بیمه ای و تكمیل بیمه نامه شخص ثالث و ارائه مستندات خود به دفاتر پلیس+10، از لیست خاكستری خارج شده و از سوخت یارانه ای بهره مند می شوند.

بر اساس اخبار روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری، او همچنین تصریح کرد: با وجود افزایش 5 درصدی تردد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در كشور نسبت به سال گذشته، اجرای طرح تخصیص سوخت بر اساس پیمایش موجب صرفه جویی قابل ملاحظه در مصرف سوخت شده است.

از ابتدای مهرماه سال گذشته سوخت گازوئیل ناوگان حمل و نقل عمومی كشور اعم از درون شهری و برون شهری بر اساس عملكرد ناوگان و مستنداتی نظیر بارنامه، صورت وضعیت و CMR اختصاص می یابد.

1