2 مارس 2024 - 08:05
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد:

آماده سازی نخستین هتل دریایی شمال کشور در نوشهر

23 اوت 2016 - 14:00 dsfr.ir/jh21k

آماده سازی نخستین هتل دریایی شمال کشور در نوشهر
هتل ترنج
هتل دریایی ترنج کیش

پس از افتتاح هتل دریایی "ترنج" در سواحل نیلگون خلیج‌ فارس به عنوان اولین هتل دریایی ایران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از افتتاح نخستین هتل دریایی شمال کشور در شهرستان نوشهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مانا، دلاور بزرگ نیا اظهار داشت: همزمان با هفته دولت و از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران، زیرساخت های گردشگری در سواحل نوشهر و چالوس به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی استان مازندران با اشاره به افتتاح نخستین هتل دریایی شمال کشور، گفت: قصد داشتیم این پروژه را نیز در هفته دولت به بهره برداری برسانیم اما سرمایه گذار تمایل داشت با تجهیز کامل هتل این امر محقق شود.

بزرگ نیا با اشاره به پیشرفت 95 درصدی در ساخت این هتل، افزود: این هتل دریایی با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا و توسط سرمایه گذار بخش خصوصی با تجربه در هتل سازی احداث شده است.

بزرگ نیا زمان بهره برداری از این هتل دریایی را چند ماه آینده پیش بینی کرد و ابراز داشت: سرمایه گذار هتل دریایی "کاسپین" قصد دارد سایر خدمات گردشگری دریایی نظیر اسکله تفریحی، ورزش های آبی و نیز شناورهای تفریحی را در آینده به خدمات این هتل اضافه کند.

1