25 فوریه 2024 - 17:12
برای سومین سال متوالی

هتل داریوش؛ برنده نشان زرین برند محبوب مصرف کنندگان

4 اوت 2016 - 08:00 dsfr.ir/kj6v1

هتل داریوش؛ برنده نشان زرین برند محبوب مصرف کنندگان
irantopbrands.org
سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان

هتل بزرگ داریوش کیش موفق شد برای سومین سال متوالی تندیس و نشان زرین در گروه هتل ها و مراکز اقامتی را از سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان دریافت کند.

به گزارش وب سایت جشنواره برند محبوب؛ سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان برگزار و طی آن نشان زرین و سیمین برندهای برتر و هواداران منتخب اعطا شد.

بر اساس این گزارش، هتل بزرگ داریوش کیش موفق شد برای سومین سال متوالی لوح و نشان زرین در گروه هتل ها و مراکز اقامتی را از سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان دریافت کند.

"فاطمه دانشور" عضو اتاق بازرگانی ایران و عضو شورای شهر تهران در این رویداد توجه به مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت ها را در محبوبیت آن ها بسیار مهم دانست و گفت: تولید ثروت در کنار رعایت کدهای اخلاقی و کسب و کار مسئولانه سبب می شود تا به اصول اخلاقی پایبند باشیم.

هادی اسدی، دبیر این جشنواره نیز با اشاره به اینکه این مصرف کنندگان هستند که به یک برند اعتبار می دهند، گفت: تا پیش از این رویدادی در کشور وجود نداشت که محبوبیت برندها را بر اساس نظر مصرف کنندگان بسنجد اما دست اندرکاران این جشنواره تلاش کردند تا با نظرسنجی ملی، برندهای محبوب را بر اساس نظر مصرف کنندگان انتخاب کنند.

در ادامه محمود محمدیان، رییس کمیته علمی جشنواره نیز با اشاره به اینکه در مرحله رشد برندینگ در ایران قرار داریم، گفت: در جهان، برند مدل و چارچوب مشخص دارد که در ایران به آن مدل نزدیک می شویم. برند محبوب در دنیا نیز سنجیده می شود و روی محبوبین برندها نیز کارهای زیادی انجام شده است.

1