25 فوریه 2024 - 18:26

بهره برداری روزانه 2 هتل در دنیا

3 اوت 2016 - 11:00 dsfr.ir/qb2xs

بهره برداری روزانه 2 هتل در دنیا
hoteltravel.com
Grand Hyatt Singapore Hotel

در سه ماه نخست سال 2016 میلادی، روزانه دو هتل در نقاط مختلف جهان به بهره برداری رسیده است.

به گزارش بازار هتل، وب سایت اینترنتی برترین پروژه های هتل در جهان با انتشار آماری از ساخت و ساز هتل ها در سراسر جهان، اعلام کرد: در سه ماه نخست سال 2016 میلادی، روزانه دو هتل در نقاط مختلف جهان به بهره برداری رسیده است.

بر اساس این گزارش، سایت برترین پروژه های هتل در جهان با انتشار این آمار، از گشایش رسمی بیش از 1500 هتل تا پایان سال خبر می دهد و مجموع تعداد پروژه های هتل امسال را بیش از 1800 پروژه اعلام می کند. این در حالیست که این روند فزاینده، چالش های خاص خود را نیز به همراه دارد.

سایت Hospitality Leaders درباره این چالش معتقد است که از یک سو همچنان بازارهای تازه در حال جذب سرمایه می باشند و از سوی دیگر، هتل های تازه ساز نیازمند نیروهای کار آزموده و با دانش می باشند که این خود نیازمند چندین سال زمان است.

در میان بازارهای پرطرفدار امسال، شهر ریودوژانیرو برزیل به واسطه میزبانی از المپیک تابستانی توانست شاهد یکی از بهترین پروژه های هتل از طرف گروه هتل های "Hyatt" باشد. هتل "گراند" این گروه در کنار دیگر امکانات و تسهیلات از سه رستوران با بالاترین سطح کیفیت در میان رستوران های هتلی جهان و نیز یک مرکز آب درمانی ویژه سود می برد.

در بالی، هتل "Katamama" با برخورداری از 58 سوئیت دکور شده با مبلمان های دست ساز، به همراه ریزورت "Amari Havodda" مالدیو به عنوان یک هتل ویژه تعطیلات با 120 ویلا و ساحل اختصاصی و یکی از بزرگ ترین استخرهای منطقه، از جمله هتل های مورد توجه امسال محسوب می شوند.

1