25 فوریه 2024 - 17:39
توسط سلطانی فر انجام می گیرد:

افتتاح دو هتل در شهرستان بانه

29 می 2016 - 13:20 dsfr.ir/9v8ij

افتتاح دو هتل در شهرستان بانه
حسین اسماعیلی
افتتاح بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور مسعود سلطانی فر

رئیس سازمان میراث فرهنگی در سفری یک روزه به کردستان در مراسم افتتاح دو پروژه و طرح کردشگری شرکت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور روز دوشنبه مهمان مردم کردستان است و در مراسم افتتاح دو طرح و پروژه حوزه گردشگری در این استان هم شرکت می کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان عنوان کرد: قرار است روز دوشنبه و با حضور رئیس سازمان دو هتل در شهرستان بانه افتتاح شود.

محسن علوی افزود: علاوه بر افتتاح این دو هتل در شهرستان بانه، رئیس سازمان از پروژه سرمایه گذاری حوزه گردشگری در پارک دوکانان شهرستان بانه نیز از نزدیک بازدید خواهند کرد.

وی افزود: حضور در جمع افراد سرمایه گذار حوزه گردشگری در شهرستان بانه و همچنین نشست با مسئولان استانی و شهرستانی نیز از دیگر برنامه های سفر یک روزه رئیس سازمان میراث فرهنگی به استان کردستان است.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، رئیس سازمان میراث فرهنگی بعد از ورود به فرودگاه سنندج با وسیله نقلیه راهی شهرستان بانه می شود و بعد از حضور چند ساعته کردستان را ترک می کند.

یکی از هتل هایی که قرار است در جریان سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی در شهرستان بانه افتتاح شود به همت بخش خصوصی و با پرداخت تسهیلات دولتی احداث شده است.

شهرستان بانه به دلیل شرایط مرزی یکی از شهرستان های ویژه استان در حوزه جذب و پذیرش گردشگر به شمار می رود.

1