13 آوریل 2024 - 15:04
معاون فنی سازمان زیباسازی شهر تهران:

محور 17 شهریور و میدان امام حسین نورآرایی می شوند

28 ژوئن 2015 - 14:20 dsfr.ir/1h55p

حمیدرضا نیلی، معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از نورآرایی محور 17 شهریور به مناسبت عید فطر خبر داد و گفت: اداره نور و مبلمان شهری سازمان، طرحی را آماده کرده است که بر مبنای آن به مناسبت عید فطر، نورآرایی ویژه برای محور 17 شهریور و میدان امام حسین (ع) انجام خواهد شد.

نیلی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره منتشر شده و جلسه توجیهی با شرکت کنندگان برگزار شده است، ادامه داد: در این جلسه توجهیی مبانی نورآرایی، تکنیک ها و روش ها و اقدامات زیباسازی در این خصوص به حاضران اعلام شد.

او با تاکید بر اینکه در طرح نورآرایی این محور تلاش شده است عنصر خلاقیت بارز و برجسته باشد، افزود: با ایجاد هماهنگی میان طراح و مجری تلاش شده تا خلاقیت ایجاد شود و ذهن طراح را به سمت تحقق پذیری طرحی که ارائه می کند، ببریم.

نیلی در مورد دلایل انتخاب محور 17 شهریور به منظور نورآرایی گفت: میدان امام حسین (ع) و محور 17 شهریور جز محل هایی است که امکان حضور آزادانه شهروندان در آن وجود دارد و فضای امنی برای حضور آزادانه شهروندان وجود دارد.

به گفته معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، تلاش شده با این اقدام فضای شاد، مفرح و زیبایی برای یکی از اعیاد مهم مسلمانان فراهم و فضای شهری برای حضور شهروندان به صورت خلاقانه آماده شود.

1