21 ژوئن 2024 - 02:37

جایگاه ویژه خودرو هیبریدی در حمل و نقل عمومی

15 فوریه 2016 - 09:10 dsfr.ir/g693w

جایگاه ویژه خودرو هیبریدی در حمل و نقل عمومی
taxi.tehran.ir
تاکسی های هیبریدی جدید ناوگان تاکسی رانی شهر تهران

به طور قطع و با توجه به لزوم کاهش آلاینده ها، خودروهای هیبریدی جایگاه ویژه ای در حمل و نقل عمومی را به خود اختصاص خواهند داد.

"مدیرعامل ایرتویا"

به گزارش تین نیوز، مدیرعامل ایرتویا از تلاش این شرکت در اختصاص سهم مطلوب به تاکسی های هیبریدی در کشور خبر داد و تصریح کرد: اگر برخی مسائل که برای مه شکن عقب خودروهای تویوتا ایجاد شد وجود نداشت، در حال حاضر سهم بیشتری از بازار خودروهای ایران در اختیار خودروهای هیبریدی قرار می گرفت.

عبدالرضا فهیمی اظهار داشت: چندی پیش به سفارش شهرداری تهران تعدادی از خودروهای هیبریدی وارد ناوگان تاکسی رانی شهر تهران شد که به طور قطع در آینده بر تعداد آن ها افزوده خواهد شد.

فهیمی با اشاره به خودروهای هیبریدی وارد شده در ایران و مشکلاتی که برای این تعداد به وجود آمده است، گفت: خودروهای وارد شده به دلیل مشکل مه شکن عقب همچنان گرفتاری هایی برای ایرتویا به وجود آورده است در صورتی که همین خودروها با مشخصات فعلی در  دیگر کشورها در حال استفاده و تردد هستند.

وی در این رابطه تاکید کرد: خودروهای هیبریدی 35 برابر کمتر از خودروهای معمول و موجود در خیابان های تهران آلودگی تولید کرده و گسترش آن در شهر قطعا در کاهش آلودگی هوا نقش موثری خواهند داشت.

1