10 ژوئن 2024 - 00:26
مدیرعامل فرودگاه یزد مطرح کرد

فرودگاه بین المللی یزد به دنبال توسعه خطوط پروازی

15 فوریه 2016 - 09:00 dsfr.ir/md9k6

فرودگاه بین المللی یزد به دنبال توسعه خطوط پروازی
forudgahi.com
مانور طرح اضطراری فرودگاه یزد

به دنبال افزایش خطوط پروازی فرودگاه بین المللی یزد، مذاکراتی با ایرلاین های ماهان، قشم ایر، آتا و کاسپین برای خدمت رسانی صورت گرفته است.

"مدیرعامل فرودگاه بین المللی یزد"

به گزارش تین نیوز؛ اسدالله وطنخواه در خصوص برنامه و تمهیدات فرودگاه بین المللی یزد برای ارایه خدمات به مسافران نوروزی، گفت: برای ایام نوروز کمیته ای تحت عنوان «کمیته تاخیرات» تشکیل شده است تا در صورت تاخیر در پروازها اطلاع رسانی سریع و به موقع به مسافران صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه نظارت جدی بر عملکرد فرودگاه یزد در ایام نوروز صورت خواهد گرفت، بیان داشت: در بخش زیباسازی دو آبنما برای جلوی درب ورودی فرودگاه نصب خواهد شد و تا مدتی دیگر گل آرایی، سبزه آرایی و رنگ آمیزی جداول فرودگاه آغاز خواهد شد.

وطنخواه با بیان اینکه نسبت به ساماندهی تاکسی های فرودگاه اقداماتی جدی صورت گرفته است، عنوان کرد: در حال حاضر در هر هفته 120 نشست و برخاست در فرودگاه یزد صورت می گیرد که اغلب آن به شهرهای مشهد، کیش، بندر عباس، تهران و قشم است.

مدیرعامل فرودگاه یزد با اشاره به توسعه خطوط پروازی در این فرودگاه، خاطرنشان کرد: مذاکراتی برای افزایش پروازها در فرودگاه یزد، با ایرلاین های نظیر آتا، ماهان، قشم ایر و کاسپین داشته ایم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برای توسعه زیرساخت های فرودگاه یزد برنامه های در دست دارید؟ گفت: به فراخور توسعه ناوگان حمل و نقل هوایی برنامه هایی برای توسعه فرودگاه یزد پیش رو داریم که مهم ترین آن توسعه ترمینال شماره 2 فرودگاه و برج مراقبت است.

وی یادآور شد: در دو ماه گذشته 7 پرواز به خطوط پروازی فرودگاه یزد اضافه شده است.

1