20 ژوئن 2024 - 07:52

تمدید زمان ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده

13 فوریه 2016 - 15:50 dsfr.ir/wg2ib

تمدید زمان ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده
taxi.tehran.ir
تاکسی فرسوده و قدیمی

دارندگان تاکسی های فرسوده تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 29 بهمن ماه فرصت دارند تا از طریق دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسی رانی در شهرهای کشور، از تمدید ثبت نام تاکسی های فرسوده خبر داد و گفت: دارندگان تاکسی های فرسوده که تا کنون در طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده شرکت نکرده اند، تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 29 بهمن ماه فرصت دارند تا از طریق دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مهران کفاش در گفتگو با تین نیوز، افزود: تمدید تاریخ ثبت نام  به منظور مشارکت هر چه بهتر کلیه دارندگان تاکسی های فرسوده ای که تا به امروز موفق به ارائه درخواست خود به دفاتر پیشخوان نشده اند، صورت گرفته که این افراد تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه 29 بهمن ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

کفاش با تاکید بر به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به هنگام ثبت نام در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده، تصریح کرد: مدارک لازم برای ثبت نام شامل اصل سند خودرو، اصل کارت خودرو، اصل کارت ملی مالک خودرو، اصل پروانه بهره برداری و اصل پروانه فعالیت است که باید در مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت همراه متقاضی باشد.

وی افزود: چنانچه مدت اعتبار هر یک از مدارک خودرو به اتمام رسیده باشد مراتب در مرحله تایید توسط سازمان های ذیربط، برای تمدید به اطلاع تاکسیران خواهد رسید. تا مانعی در برابر ثبت درخواست دارندگان تاکسی های فرسوده ایجاد نشود.

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسی رانی شهرهای کشور، اظهار داشت: خودروهای جایگزین شامل سمند EF7 و پژو 405 GLX مجهز به مخزن CNG با امکان پیمایش حداقل 300 کیلومتر در هر بار سوخت گیری، GPS برای اندازه گیری پیمایش تاکسی و تاکسی متر برای اعلام کرایه جا به جایی مسافران است.

ثبت نام از 90 هزار تاکسی فرسوده همزمان آغاز با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در سطح کشور شروع شد که بر اساس آن، دارندگان تاکسی های فرسوده و به ویژه آن دسته از متقاضیان که سال ها در انتظار نوسازی بودند، موفق به تحویل و دریافت تاکسی جدید تولید داخل شوند.

1