17 آوریل 2024 - 13:17

IRAN360، رویداد عکاسی با موبایل سونی

21 نوامبر 2015 - 14:10 dsfr.ir/cq6hd

IRAN360، رویداد عکاسی با موبایل سونی
اینستاگرام
عکس های مسابقه سونی را با هشتگ IRAN360 در اینستاگرام دنبال کنید

دوربین تلفن های هوشمند این روزها آن چنان کیفیتی پیدا کرده اند که برای بسیاری از کاربران، تبدیل به گزینه اول برای عکاسی و ثبت لحظات شده اند.

سونی برندی سرشناس در حوزه تلفن هوشمند است و به ویژه در تولید سنسور یکی از پیشگامان به شمار می رود. سونی در اکسپریا زد 5 به عنوان جدیدترین محصول خود، سنسوری 23 مگاپیکسلی به کار گرفته که قادر است در مدت زمان 0.03 ثانیه، عملیات فوکوس را انجام دهد و سوژه مورد نظر را شکار نماید.

کیفیت بالا و سرعت کم سابقه اکسپریا زد 5 آن را به گزینه ای ایده آل برای ثبت لحظات تبدیل می کند. بر همین اساس شرکت سونی با تکیه بر دوربین این دستگاه، رویداد بزرگی را در عکاسی با موبایل تدارک دیده است.

IRAN360 نام رویدادی است که سونی با همکاری دیجیاتو برگزار می کند. در این رویداد 14 نفر از برترین عکاسان موبایل ایران گرد هم می آیند تا با استفاده از Xperia Z5 به ثبت جذابیت های اجتماعی و طبیعی کشورمان بپردازند.

در طول این رویداد، مجموعه تصاویر هر یک از عکاسان، در دیجیاتو انتشار پیدا می کند و از کاربران در مورد برترین عکس ها، نظر سنجی به عمل می آید. در نهایت در هفته اول دی ماه، گالری خانه هنرمندان تهران، میزبان این تصاویر خواهد بود. بازدید از این گالری برای عموم آزاد است و دیجیاتو پس از مشخص شدن زمان نهایی برگزاری آن، برای حضور دعوت به عمل خواهد آورد.

در کنار این رویداد، یک مسابقه مردمی نیز تدارک دیده شده است. در این مسابقه از کاربران دعوت به عمل می آید تا با تلفن همراه خود به ثبت جاذبه های اجتماعی و طبیعی کشورمان بپردازند و آثار خود را ارسال نمایند. به سه نفر از برندگان این مسابقه موبایل Xperia Z5 Dual اهدا می شود و تعدادی از تصاویر منتخب، در کنار آثار عکاسان در گالری به نمایش در خواهند آمد.

با دنبال کردن هشتگ #IRAN360 در اینستاگرام می توانید عکس های عکاسان منتخب را مشاهده نمایید.

جهت آشنایی بیشتر با عکاسان، می توانید به صفحه مسابقه عکاسی با دوربین سونی در سایت دیجیاتو مراجعه نمایید.

1