9 ژوئن 2024 - 21:50
یک مسئول در میراث فرهنگی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پلمب ۵۲ واحد اقامتی متخلف در خراسان رضوی

3 آوریل 2023 - 21:00 dsfr.ir/fe7kr

پلمب ۵۲ واحد اقامتی متخلف در خراسان رضوی
cogwheelmarketing.com
پلمب ۵۲ واحد اقامتی متخلف در خراسان رضوی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: از ۱۵ اسفند تا پایان دوازدهم فروردین۵۲ واحد اقامتی متخلف به دلیل تخلفات و عدم توجه به اخطار بازرسان پلمب شد.

به گزارش «دنیای سفر»، یوسف بیدخوری با بیان اینکه از ۱۵ اسفند ماه پارسال تا پایان دوازدهم فروردین ماه جاری ۵۲ واحد اقامتی متخلف به دلیل تخلفات محرز و عدم توجه به اخطار بازرسان مهر و موم شده است، اظهار کرد: براساس نظارت های انجام شده در تعطیلات نوروزی هزار و ۳۱۴ مورد تذکر کتبی و اخطار صادر و به ۱۱۷ شکایت رسیدگی و ۵۲ مورد مهر و موم واحد متخلف انجام شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی بیان کرد: در ایام تعطیلات نوروز امسال حدود سه هزار و ۴۰۰ بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان انجام شده است.

وی گفت: بازدیدهای نظارتی از تأسیسات گردشگری استان از اوایل اسفند ماه پارسال آغاز شد و در مرحله اول تمام تأسیسات گردشگری استان مورد بازدید قرار گرفت و نواقص و اشکالات برای بر طرف کردن به مدیران مجموعه ها اعلام شد.

بیدخوری افزود: در مرحله دوم نظارت که از ۱۵ اسفند آغاز شد، روند خدمات رسانی به زائران و مسافران ارزیابی و نظارت شد و به واحدهایی که به ضوابط مربوطه در هر کدام از تأسیسات گردشگری بی توجهی کرده بودند اخطار و تذکر داده شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی بیان کرد: بازرسان در محل قرارگاه خدمات سفر شهرستان مشهد به صورت شبانه روزی فعال بودند و به محض دریافت شکایت حضوری یا تلفنی از طریق سامانه ۳۷۰۴۵-۰۵۱ بلافاصله به محل مراجعه و از تضییع حقوق مسافران جلوگیری می شد.

1