28 فوریه 2024 - 20:46

آغاز رالی تور گردشگری خودروهای کاروان در مسیر تهران - کویر ابوزیدآباد

9 فوریه 2023 - 11:00 dsfr.ir/tt5qr

آغاز رالی تور گردشگری خودروهای کاروان در مسیر تهران - کویر ابوزیدآباد
روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی
رالی تور گردشگری خودروهای کاروان در مسیر تهران - کویر ابوزیدآباد

در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران رالی تور گردشگری خودروهای کمپر و کاروان در مسیر تهران - کویر ابوزیدآباد آغاز شد.

به گزارش «دنیای سفر» از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، رالی تور گردشگری خودروهای کمپر و کاروان عضو کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی روز پنجشنبه - ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و در ایام پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد.

بیش از ۶۰ دستگاه خودرو کمپر و کاروان در فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گردهم آمدند و مورد بازدید علاقه مندان به فعالیت های اتومبیلرانی و عموم بازدیدکنندگان از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، قرار گرفتند.

این خودروها پس از برگزاری گردهمایی، با حضور محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با هدف ترویج سفرهای مسئولانه، توسعه سفرهای داخلی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری کشور، تهران را به مقصد شهر کاشان و کویر ابوزیدآباد ترک کردند.

این رالی تور گردشگری به مدت ۳ روز برگزار می شود و شرکت کنندگان تا روز شنبه 22 بهمن 1401 که با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مصادف است، در این کویر کمپ برگزار و اقامت خواهند کرد.

کویر ابوزیدآباد از کویرهای استان اصفهان است که فاصله نزدیکی تا شهر کاشان دارد. این کویر زیبا که از جاذبه های طبیعی و منحصر به فرد واقع در شمال شرقی کاشان واقع شده است، با شنزارهای روان و تپه های شنی داغ، گردشگران زیادی را در طول سال به خود جذب می کند.

به گزارش «دنیای سفر»، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و سی وششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی صبح روز سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ با حضور سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به صورت رسمی آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه که تا ۲۱ بهمن برپاست، ۲۰۰ فعال صنعت گردشگری از ۴۷ کشور جهان حضور دارند.

1