28 فوریه 2024 - 20:40
وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی:

پخش رسمی شبکه گردشگری به زودی آغاز می شود

10 ژانویه 2023 - 09:30 dsfr.ir/ta6kz

پخش رسمی شبکه گردشگری به زودی آغاز می شود
دنیای سفر
شبکه تلویزیون توریسم | شبکه گردشگری تلویزیون

وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت: شبکه تلویزیون اینترنتی گردشگری در حال حاضر به صورت آزمایشی روی سکوی تلوبیون در حال پخش است و به زودی پخش رسمی آن آغاز می شود.

به گزارش «دنیای سفر» از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، نشست صمیمی سیدعزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با مدیران دفاتر خدمات مسافرتی روز یکشنبه در سالن آمفی تئاتر وزارتخانه برگزار شد.

وی در این نشست گفت: در این یک سال پیگیری های زیادی انجام گرفت و مصوباتی از جمله معافیت مالیاتی دو ساله هتل ها و تاسیسات گردشگری و سوخت یارانه ای شناورها انجام شد و گردشگری دریایی در آینده رونق می گیرد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه کارهای زمین مانده زیادی داریم، افزود: در این یک سال تلاش زیادی برای تغییر نگاه حاکمیتی به حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی انجام گرفته است. در این مدت با صحبت ها و شفاف سازی هایی که با افراد مختلف داشتم، بسیاری نگاه ها تغییر کرده و با گردشگری همراه شده است.

وی با بیان اینکه این تغییر نگاه هزینه دارد و شخصا برای آن هزینه می دهم، ادامه داد: کارهای زیادی در حال انجام است، پس امیدوار باشید. ناامیدی برای شما سم است. دفاتر خدمات مسافرتی در استان ها می توانند به ما مشاوره بدهند. حتی اگر مدیرکلی در انجام ماموریت ها و نسبت به حل مشکلات بخش خصوصی کوتاهی کند، آن فرد باید برکنار شود.

مهندس ضرغامی با اشاره به ارتباط خوب با سایر دستگاه ها به ۱۲ تفاهمنامه امضا شده با سایر دستگاه ها اشاره کرد و درباره شبکه تلویزیون اینترنتی گفت: این شبکه در حال حاضر به صورت آزمایشی روی سکوی تلوبیون در حال پخش است و به زودی پخش رسمی آن آغاز می شود تا بتواند کمک شایانی به تبلیغات گردشگری کند.

1