از ۵ شهریور آغاز می شود؛

فروش بلیت قطارهای مسافری ۱۱ شهریور تا ۱۰ مهرماه

27 اوت 2022 - 10:40 dsfr.ir/c671p

فروش بلیت قطارهای مسافری ۱۱ شهریور تا ۱۰ مهرماه
میثم رودکی
گردشگران خارجی در ایستگاه قطار اصفهان

عرضه آنلاین (غیرحضوری) بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی ۱۱ شهریور ماه لغایت ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ روز شنبه ۵ شهریور ماه آغاز می شود.

به گزارش «دنیای سفر»، عضو هیأت مدیره و سرپرست معاونت اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا به صورت هم زمان اینترنتی و اپلیکیشن ها از ساعت ۱۴ روز شنبه ۵ شهریور ماه و فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور از ساعت ۸ صبح روز یک شنبه ۶ شهریور ماه انجام می شود.

علیرضا علی سلیمانی در خصوص قطارهای فوق العاده برای جابه جایی زائران گفت: طبق هماهنگی و برنامه ریزی صورت گرفته، به مناسبت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان از تاریخ ۱۵ شهریور لغایت ۳۰ شهریور، ظرفیت فوق العاده در مسیر تهران- خرمشهر، تهران -کرمانشاه و مشهد- کرمانشاه پیش بینی شده و قطارهای فعلی مسیر تهران - اهواز نیز در این ایام تا خرمشهر ادامه سیر خواهند داشت.

هم وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و … می توانند به صورت شبانه روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

1