بلاتکلیفی افزایش بهای بلیت حمل و نقل عمومی در مشهد

4 آوریل 2016 - 09:40 dsfr.ir/ex1eg

بلاتکلیفی افزایش بهای بلیت حمل و نقل عمومی در مشهد
bus.mashhad.ir
پایانه اتوبوسرانی آزادی مشهد

در جلسه علنی 26 اسفندماه 94 شورای شهر مشهد، افزایش قیمت بلیت اتوبوس و قطار شهری مشهد با اکثریت آرا به تصویب رسید؛ آغاز اجرایی شدن این مصوبه از 20 فروردین ماه خواهد بود.

"رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر مشهد"

بحث افزایش قیمت بلیت حمل و نقل عمومی 26 اسفند ماه سال گذشته در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد مطرح شد و با اکثریت آرا افزایش 50 تومانی قیمت بلیت اتوبوس و قطار شهری مشهد به تصویب رسید؛ اما در همان زمان هم مشخص نبود این مصوبه از چه زمانی اجرایی خواهد شد.

هنگام تصویب این طرح، نظر اعضای شورا اجرای مصوبه از ابتدای سال جاری بود ولی شهرداری اعلام کرد از روز 15 فروردین این مصوبه را اجرا خواهد کرد.

سیدجلال فیاضی، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر مشهد روز 14 فروردین در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بلیت اتوبوس و قطار شهری مشهد از روز 15 فروردین ماه گران می شود.

وی بعد از انتشار این خبر، در تماس با ایسنا، خبر قبلی را اصلاح و عنوان کرد: فرمانداری از 5 تا 20 فروردین ماه برای اعتراض نسبت به افزایش بهای بلیت مهلت داشت، اما تاکنون هیچ اعتراضی در این خصوص مطرح نکرده است.

فیاضی افزود: به همین دلیل ممکن است اجرایی شدن این مصوبه از 20 فروردین ماه باشد که البته بروز مشکلات در انجام فعالیت های اجرایی امکان پذیر است.

علی اصغر نیشابوری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد عنوان کرد: این مصوبه 27 اسفند ماه سال گذشته به فرمانداری ارائه شده و فرصت اعتراض فرمانداری نیز به پایان رسیده همچنین در مصوبه شورای شهر، 15 فروردین ماه روز اجرایی شدن مصوبه افزایش بلیت تعیین شده و در نتیجه از فردا 15 فروردین ماه این افزایش قیمت اعمال می شود.

قاسم طاهری، مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد اظهار کرد: از زمان اجرایی شدن افزایش قیمت بلیت اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: اجرای این مصوبه هنوز از سوی شورا ابلاغ نشده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1