28 فوریه 2020 - 06:25
عضو کمیسیون عمران:

ورود هواپیماهای جدید به ایرلاین آسمان

21 ژوئیه 2015 - 13:20 dsfr.ir/ld0o9

عضو کمیسیون عمران از ورود چند فروند هواپیمای جدید به ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان خبر داد و گفت:‌ این تعداد ناوگان وارد کشور شده اند و در حال آماده سازی برای ورود به ناوگان آسمان ایر هستند.

مهرداد لاهوتی با بیان اینکه درباره جزئیات، تعداد و سن هواپیماهای جدید مسئولان این شرکت هواپیمایی باید اطلاع رسانی کنند،‌ اظهار کرد: خوشبختانه اکثر شرکت های هواپیمایی در حال مذاکرات نهایی برای خرید هواپیماهای جدید و با سن کم هستند.

وی افزود: به زودی سن ناوگان هوایی کشورمان به طور قابل توجهی کاهش می یابد و موانع پیش روی خرید هواپیما در حال رفع است.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: خوشبختانه در دو سال گذشته اقدامات بسیار کارایی در جهت ورود هواپیماهای جدید به ناوگان ایرلاین های داخل کشورمان انجام شده است که نتیجه آن را بلافاصله پس از لغو تحریم ها خواهیم دید.

لاهوتی با اشاره به اقدامات اخیر جهت بهسازی و ارتقای کارآمدی فرودگاه های کشورمان گفت:‌ هرچند که هنوز فرودگاه های کشورمان دچار ضعف های زیادی هستند اما اخیرا شاهد انجام اقداماتی در جهت به روز شدن و فعالسازی فرودگاه های مهم کشور هستیم. تا چند سال گذشته فرودگاه امام راکد مانده بود اما در حال حاضر شاهد ورود سرمایه هایی هر چند خرد در این فرودگاه هستیم.   

لاهوتی درباره بهسازی فرودگاه مهرآباد گفت:‌ خوشبختانه ساخت باند دوم فرودگاه مهرآباد آغاز شده است این در حالی بود که تا پیش از این اگر هواپیمایی در باند پروازی مهرآباد در حال نشست و برخاست بود هواپیماهای دیگر باید در آسمان تهران آنقدر دور می زدند تا نوبت به آنها می رسید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایلنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1