29 فوریه 2020 - 14:01

40 درصد ظرفیت هتل های فارس برای نوروز پر شده است

25 فوریه 2017 - 15:30 dsfr.ir/2t5r8

40 درصد ظرفیت هتل های فارس برای نوروز پر شده است
پین تا پین
هتل بزرگ شیراز

رئیس جامعه #هتلداران استان فارس گفت: تاکنون 40 درصد از ظرفیت #هتل های استان #فارس برای ایام #نوروز پر شده است.

حسن سیادتان افزود: رزرواسیون هتل ها برای ایام نوروز باز شده است و هتل ها مشغول پذیرش رزرو میهمانان نوروزی در استان فارس و شهر شیراز هستند.

وی گفت: پیش بینی می کنیم برای ایام نوروز ظرفیت هتل های شیراز به طور کامل پر شود.

وی با اشاره به مضوع خانه های مبله نیز بیان کرد: خانه های مبله نیز تحت ساماندهی هستند و با همکاری میراث فرهنگی فارس، شهرداری شیراز کارهایی خوبی انجام شده است.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس گفت: ثبت نام از مالکان خانه ها در حال انجام است و متقاضیان می تواند با مراجعه به جامعه هتلداران یا سایت جامعه هتلداران اقدام به ثبت نام کنند و آمادگی کامل برای پذیرش این متقاضیان را داریم.

سیادتان با اشاره به اینکه شیراز و استان فارس طی ایام فروردین و اردیبهشت مملو از گردشگر خارجی و ایرانی است، افزود: امیدواریم با سرویس های خوبی که می دهیم برای شهر شیراز و استان فارس تبلیغی شود تا دیگران نیز ترغیب شوند حتما به شیراز و فارس سفر کنند.

وی با اشاره به اینکه پارسال در نوروز جز یک مورد شکایتی از هتل های استان نشد، افزود: البته همان یک مورد نیز حل شد و برای امسال نیز سعی می کنیم که با خدمات رسانی مناسبی که صورت می گیرد شکایتی از هتل های استان مطرح نشود.

وی با اشاره به موضوع تخفیف در هتل ها نیز بیان کرد: استان تهران 40 درصد تخفیف برای هتل ها در نظر گرفته ولی هتل های فارس در طول سال تخفیف های خود را ارائه داده اند اما در تهران چون افت شدید مسافر صورت می گیرد تخفیف هایی را به مسافران می دهند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس افزود: در عین حال برنامه ریزی هایی را انجام خواهیم داد که در صورت امکان برای هفته دوم و سوم فروردین ماه تخفیف هایی را نیز در شیراز ارائه دهیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1