14 اکتبر 2019 - 02:40

استان های معبر به مقصد گردشگری تبدیل می شوند

22 فوریه 2017 - 18:10 dsfr.ir/n92eu

استان های معبر به مقصد گردشگری تبدیل می شوند
کانال تلگرام زهرا احمدی پور
جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: استان های در معبر به مقاصد گردشگری تبدیل می شوند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، زهرا احمدی پور در حاشیه سفر به استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تورهای گردشگری را به استان هایی که از ظرفیت های مختلف و استاندارد برخوردار باشند اعزام می کنیم.

وی از استان سمنان به عنوان یک استان با ظرفیت های متعدد گردشگری نام برد و افزود: استان سمنان با ظرفیت های متنوع و متعددی که دارد می تواند به یک مقصد گردشگری تبدیل شود.

احمدی پور با بیان اینکه تبدیل استان های معبر به مقصد از برنامه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است افزود: خوشبختانه استان سمنان با بهره مندی از توانمندی ها و ظرفیت های مختلف و از همه مهمتر داشتن یک مدیر علاقه مند و پرتحرک توانسته زیرساخت های لازم را برای تبدیل شدن به یک مقصد گردشگری ایجاد کند.

معاون رئیس جمهوری با اشاره به لزوم معرفی توانمندی های گردشگری در این استان گفت: خوشبختانه در این مدت در همه بخش ها این شناخت از استان سمنان به وجود آمده که می تواند یک مقصد مهم گردشگری باشد.

وی با اشاره به اهداف خود از سفر به استان ادامه داد: جدای از آشنایی بیشتر با ظرفیت های گردشگری استان که از اهداف ما در این سفر بوده درصددیم که هم در نوروز و هم در طول سال، تورهای گردشگری بیشتری به این استان اعزام کنیم لذا برای بررسی زیرساخت ها و توانمندی های این استان امروز از شهرستان های مختلف استان بازدید کردیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1