16 اکتبر 2019 - 01:26

«هتل داد» یزد به شبکه جهانی رزرو آنلاین پیوست

21 فوریه 2017 - 11:30 dsfr.ir/uu17a

«هتل داد» یزد به شبکه جهانی رزرو آنلاین پیوست
میثم رودکی / دنیای سفر
هتل داد یزد

هتل داد #یزد به سیستم #رزرواسیون جهانی، نخستین و بهترین سامانه پیشرو برای برقراری ارتباط #هتل ها و آژانس های بین المللی متصل شد.

مراحل بومی سازی سیستم رزرواسیون جهانی worldGDS با همکاری شرکت های داخلی کشور در حال انجام و با قوانین و شرایط هتل های ایران منطبق شده است. این سیستم جزو معدود سیستم های بدون کارمزد و کمیسیون در جهان به شمار می رود و راه اندازی، آموزش و خدمات آن برای هتل ها رایگان است.

با آغاز اتصال هتل به این سیستم، ظرفیت خالی، نرخ و امکانات رفاهی آن در اختیار دفاتر مسافرتی و سامانه های رزرواسیون آنلاین در ایران و جهان قرار می گیرد و با استفاده از این سیستم هتل ها می توانند میانگین اشغال خود را نسبت به متوسط اشغال ایران که حدود 35 درصد است، به نزدیک 80درصد افزایش دهند.

به کارگیری سیستم world gds، همچنین موجب اطمینان خاطر دفاتر مسافرتی خارجی از رزرو صددرصدی می شود؛ زیرا این سامانه علاوه بر امکان رزرو آنلاین، مسوولیت انتقال وجه از آژانس به هتل را نیز بر عهده دارد. همچنین، آژانس از برگشت وجه پرداختی خود در هنگام کنسلی آسوده است، چرا که تا زمان عدم اسکان مسافر، وجه ریالی یا ارزی به صورت بلوکه در سیستم بانکی باقی می ماند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
11 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1