17 آوریل 2024 - 00:16

بازاریابی با هتلفی!

20 ژوئیه 2015 - 15:10 dsfr.ir/7r9zt

زوج کره ای در حال سلفی گرفتن

هتلفی نوعی تبلیغ رایگان محسوب می شود که می تواند اتاق ها، رستوران ها و فضاهای مختلف هتل ها را در معرض دید صدها بیننده مختلف از سراسر دنیا قرار دهد.

عکس های سلفی جای خود را به خوبی در فرهنگ امروزی باز کرده اند و مسافران بسیاری با حرارت بسیار در حال سلفی گرفتن در مکان های مختلف هستند. این راه ارتباطی جدید، روشی است که نسل جوان علاقه زیادی به آن نشان داده و روز به روز بر رونق آن افزوده می شود.

به نظر می رسد یکی از راه های مطرح شدن در شبکه های اجتماعی، استفاده از همین عکس های سلفی است. مراکز گردشگری مختلف جهان ازجمله هتل ها، توجه ویژه ای به سلفی ها نشان داده اند و از آن طریق دیدنی های خود را معرفی می کنند. اصطلاح هتلفی واژه جالبی برای استفاده از این تکنولوژی نوین در هتل هاست.

مسافران همواره به دنبال مکانی زیبا می گردند تا بتوانند سلفی گرفته و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنند. هتلفی هم نوعی تبلیغ رایگان محسوب می شود که می تواند اتاق ها، رستوران ها و فضاهای مختلف هتل ها را در معرض دید صدها بیننده مختلف از سراسر دنیا قرار دهد. راه های مختلفی برای تشویق هتلفی ها وجود دارد. برای مثال می توان در رستوران هتل یک آگهی ساده منتشر کرد، مبنی بر این که "بهترین عکس سلفی در رستوران، یک روز استفاده رایگان از رستوران را بدست می آورد." شاید باور کردن این موضوع سخت باشد اما از این طریق عکس های زیادی دریافت خواهد شد که می توانند منوی غذایی، چیدمان رستوران یا کافی شاپ و در کل مجموعه هتل را به خوبی تبلیغ کرده و مشتریان زیادی را جذب کنند.

برای دیدن هتلفی ها می توانید هشتگ hotelfie را توئیتر و اینستاگرام دنبال کنید.

1