16 اکتبر 2019 - 04:11

استارتاپ ویکند گردشگری اردبیل برگزار می شود

14 فوریه 2017 - 12:30 dsfr.ir/zf7gp

استارتاپ ویکند گردشگری اردبیل برگزار می شود
میثم رودکی / دنیای سفر
استار آپ ویکند گردشگری تهران

اولین استارتاپ ویکند #گردشگری #اردبیل طی روزهای 27، 28 و 29 بهمن ماه سالجاری در #دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

مهدی داوری دبیر اجرایی استارتاپ ویکند دانشگاه محقق اردبیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر، گفت: مراسم افتتاحیه این رویداد صبح روز چهارشنبه 27 بهمن ماه و مراسم اختتامیه نیز عصر روز جمعه 29 بهمن ماه با حضور مقامات عالی استان در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

وی به ظرفیت های بالقوه استان اردبیل در حوزه گردشگری اشاره کرد و افزود: در همین راستا تلاش کردیم یک رویداد تخصصی در حوزه گردشگری با محورهای کاربرد ICT در گردشگری، گردشگری سلامت، اکوتوریسم، گردشگری مذهبی و فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری اردبیل برگزار کنیم.

دبیر اجرایی استارتاپ ویکند دانشگاه محقق اردبیلی تاکید کرد: یک روز قبل از برگزاری این رویداد، کارگاه پیش رویداد به منظور معرفی اکوسیستم استارتاپ، فرایند کارآفرینی، طرح ایده، تجاری سازی و کسب ثروت و غیره برای سوق دادن دانشجویان و سایر علاقمندان کسب و کارهای نوین به سمت کارآفرینی در حوزه گردشگری برگزار خواهد شد.

داوری با بیان اینکه بعد از طی مراحل مختلف این رویداد طی سه روز، سه تیم برتر با رأی نهایی داوران انتخاب شده و با اهدای جوایز نفیس از آن ها تقدیر خواهد شد، اضافه کرد: سایر ایده های موفق نیز از تسهیلات لازم برای استقرار در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه محقق اردبیلی برخوردار خواهند شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 14 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1