16 اکتبر 2019 - 03:13

قیمت بلیت اتوبوس عید امسال افزایش نمی یابد

13 فوریه 2017 - 13:20 dsfr.ir/y62py

قیمت بلیت اتوبوس عید امسال افزایش نمی یابد
میثم رودکی
اتوبوس های بین شهری ترمینال غرب تهران

قیمت #بلیت ناوگان اتوبوسرانی در ایام #نوروز افزایش نمی یابد و رویه نوروز سال های گذشته، امسال انجام نمی شود.

"رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری کشور"

احمدرضا عامری گفت: قیمت بلیت اتوبوس در طی ایام نوروز و در هیچ مسیری افزایش نمی یابد و مسافران با قیمت کنونی می توانند بلیت نوروزی را هم خریداری کنند. بنابراین رویه ای که ایام نوروز سال های قبل وجود داشت و به دلیل یک سر خالی بودن اتوبوس ها، 20 درصد به قیمت افزوده می شد، امسال انجام نمی شود.

وی ادامه داد: اتحادیه تعاونی های مسافری تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت ندارد ضمن اینکه بازار هم کشش رشد قیمت را نداشته و برخی مسافران توانایی پرداخت افزایش هزینه ها را ندارند.

عامری اظهار داشت: عدم افزایش در قیمت بلیت اتوبوس نسبت به سال 94 در شرایطی انجام می شود که هزینه حمل و نقل مسافر در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش یافته است اما اتحادیه برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت ندارد.

به گفته رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری، سرویس دهی ناوگان حمل و نقل جاده ای متناسب با تقاضا افزایش می یابد و اتحادیه توانایی پاسخگویی به رشد مسافران را هم دارد.

وی بیان کرد: پیش فروش بلیت اتوبوس برای ایام نوروز اوایل اسفند آغاز می شود و با وجود استقبال خوب از حمل و نقل جاده ای هم امکان افزایش قیمت در هیچ مسیری وجود ندارد.

عامری تصریح کرد: مسافران با برنامه ریزی سعی کنند از طرح پیش فروش بلیت استقبال کنند و از این طریق بلیت خریداری کنند تا با مشکل کمتری در این زمینه مواجه شوند.

رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری درباره رشد ناوگان حمل و نقل مسافری گفت: سرویس ناوگان حمل و نقل جاده ای یک تا دو درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که این موضوع موجب بهبود سرویس دهی به مسافران در سال آتی می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1