بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی از دهمین نمایشگاه گردشگری

9 فوریه 2017 - 21:50 dsfr.ir/kw2ub

بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی از دهمین نمایشگاه گردشگری
ایسنا
اعضای کمیسیون فرهنگی در نمایشگاه بین المللی گردشگری

فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری (بانوان کمیسیون فرهنگی) از دهمین نمایشگاه #گردشگری و صنایع وابسته به آن بازدید کردند.

ذوالقدر با اعلام این خبر به ایسنا توضیح داد: قسمت های مختلفی در نمایشگاه گردشگری وجود داشت و ما از بخش هایی مثل گروه های هتل هما، هتل های لاله، گردشگری معلولان، گردشگری سالمندان، گردشگری ورزشی و غرفه های استان های مختلف بازدید کرده ایم.

وی ادامه داد: در جریان این بازدید با بانوان فعال صنایع گردشگری و صنایع دستی نیز صحبت هایی داشتیم که آن ها خواستار کمک و حمایت اصلی دولت بودند.

وی با تاکید بر اهمیت گردشگری متذکر شد: گردشگری می تواند جایگزین خوبی برای اقتصاد تک محصولی کشور ما باشد. و در کنار آن کشور ایران را که دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری بالایی است به جهانیان بشناساند. حتی بسیاری از ایرانیان نیز با جاذبه های ایران آشنایی کافی ندارند که برگزاری چنین نمایشگاهی می تواند باعث آشنایی آن ها شود. اما متاسفانه اقبال مردم از نمایشگاه کم بود و این مسئله می طلبد که تبلیغات بیشتری صورت گیرد تا شاهد حضور بیشتر مردم باشیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی در ادامه عنوان کرد: استان های مختلف نیز در این نمایشگاه غرفه داشتند که بعضی از آن ها مثل هرمزگان و خوزستان با لباس های محلی حاضر شده و حضور چشمگیری داشتند.

وی افزود: همچنین دانشجویان رشته هتلداری نیز برای نخستین بار در نمایشگاه شرکت کرده بودند؛ اهمیت این مسئله از لحاظ پرداختن علمی و تخصصی و دانشگاهی به مسئله گردشگری است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1