راهنمایان گردشگری 45 کشور جهان وارد یزد شدند

2 فوریه 2017 - 23:00 dsfr.ir/wf881

راهنمایان گردشگری 45 کشور جهان وارد یزد شدند
کانال تلگرام کنوانسیون
استقبال از راهنمایان گردشگری در فرودگاه یزد

راهنمایان #گردشگری 45 کشور جهان پس از پایان سفرشان به #شیراز وارد #یزد شدند.

به گزارش دنیای سفر، 300 راهنمای گردشگری از 45 کشور جهان امشب از طریق فرودگاه شهید صدوقی وارد یزد شدند.

این راهنمایان گردشگری به منظور شرکت در کنوانسیون بین المللی راهنمایان گردشگری 2017 که به میزبانی ایران در حال برگزاری است، طی هفته گذشته در مراسم افتتاحیه، همایش ها، تورهای تهرانگردی و مراسم اختتامیه کنوانسیون در تهران حاضر شدند.

راهنمایان گردشگری بعد از پایان مراسم ها در تهران به استان فارس و شهر شیراز سفر کردند و پس از بازدید از ارگ کریمخان زند، مسجد وکیل، آرامگاه حافظ، میراث جهانی تخت جمشید و نقش رستم، امروز وارد یزد شدند.

به گفته دبیر اجرایی هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در یزد، چهار هتل برای اقامت این گردشگران در یزد پیش بینی شده است. دهقان گفت: کتابچه ای برای معرفی حامیان مالی و بناهای شاخص استان یزد به همت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان یزد به زبان انگلیسی منتشر شده که در میان راهنمایان گردشگری 45 کشور جهان توزیع می شود.

مهمانان کنوانسیون راهنمایان گردشگری امشب، فردا و شنبه مهمان مردم یزد و میبد خواهند بود و از بناها و سایت های گردشگری استان یزد بازدید خواهند کرد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، بازدید از مسجد جامع یزد، باغ دولت آباد، مجموعه امیرچخماق، دخمه، آتشکده زرتشتیان و ... در برنامه های روز جمعه راهنمایان گردشگری است.

مسافران یزد روز شنبه نیز از جاذبه های تاریخی شهرستان میبد در 45 کیلومتری مرکز استان یزد بازدید می کنند و سپس یزد را به مقصد اصفهان ترک خواهند کرد.

گفتنی است؛ این رویداد گردشگری، بزرگ ترین و مهم ترین گردهمایی راهنمایان جهان است و هر دو سال یک بار، زیر نظر مستقیم فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری در یکی از کشورهای عضو برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1