5 دسامبر 2019 - 20:20

واکنش "فیس‌بوک" و "توییتر" به محدودیت‌های ویزایی ترامپ

30 ژانویه 2017 - 08:00 dsfr.ir/vv6ga

واکنش "فیس‌بوک" و "توییتر" به محدودیت‌های ویزایی ترامپ
توئیتر
توئیتر

به دنبال اعمال محدودیت های جدید از سوی #ترامپ برای 7 کشور مسلمان، #توییتر و #فیسبوک در پیامی مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در پی تصمیم تبعیض آمیز «دونالد ترامپ» در اعمال محدودیت صدور ویزا برای مسلمانان هفت کشور، "توییتر" در واکنش به این اقدام پیامی را صادر کرد که در آن آمده است: «توییتر با مهاجرانی از همه مذاهب ساخته شده است. ما با آن ها ایستاده ایم برای همیشه."

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک نیز از ترامپ خواست سیاست درهای باز را پیش بگیرد.

او در پست فیسبوکی خود که در پی صدور فرمان ترامپ منتشر کرد، با اشاره به پیشینه مهاجرت و پناهندگی در خانواده خود و همسرش، منفعت ورود خارجی ها به آمریکا را به ترامپ یادآور شد و نوشت: «امیدوارم با شجاعت و شفقت جهان به جای بهتری برای زندگی تبدیل شود. ما باید کشور را امن نگه داریم، اما این کار را باید از طریق تمرکز بر کسانی که تهدید واقعی محسوب می شوند انجام دهیم. بسط دادن قانون به فراتر از کسانی که تهدیدی برای امنیت آمریکا هستند، باعث خواهد شد از یک سو آمریکایی ها احساس امنیت کمتری داشته باشند و از سوی دیگر میلیون ها مهاجر غیرقانونی که تهدیدی به همراه ندارند، در هراس اخراج از کشور باشند.»

زاکربرگ همچنین در پست خود تاکید کرد: «باید درها را به روی پناهجوها و کسانی که به کمک نیاز دارند باز نگه داشت. چون همین است که ما را ما کرده است.»

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 14 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1