26 می 2020 - 21:59
نماینده انجمن علمی گردشگری شمال غرب کشور:

استفاده از روش های نوین بازاریابی برای تبریز 2018 ضروری است

26 ژانویه 2017 - 18:30 dsfr.ir/yo3r2

استفاده از روش های نوین بازاریابی برای تبریز 2018 ضروری است
بهرام تندران
المان رویداد تبریز 2018 در شهر تبریز

روش های سنتی #بازاریابی امروزه دیگر پاسخگو نیست، باید برنامه های اجرایی بازاریابی متناسب با مقاصد #گردشگری تهیه و فرستاده شود.

"نماینده انجمن علمی گردشگری شمال غرب کشور"

غلامحسین کریمی در گفت و گو با ایسنا، نبود برند واحد برای تبریز و جاذبه های آن را خلاء اساسی در پیشبرد اهداف تبریز 2018 دانست و افزود: ضروری است تیم علمی و تخصصی برای برندسازی در سطح بین المللی تشکیل شود.

وی ساخت کلیپ های کوتاه معرفی جاذبه های استان، استفاده از پتانسیل های صدا و سیما در داخل و خارج کشور، ایجاد مراکز اطلاع رسانی در مراکز گردشگری و فرودگاه های بین المللی، تسهیل امور بین الملل ورود و خروج مسافران، صدور الکتریکی ویزا و مدیریت ارتباط با مشتری و گردشگران را از ضروریات دانست.

وی با تاکید بر برگزاری نمایشگاه و همایش های بین المللی در داخل و خارج کشور با محوریت گردشگری و تبریز 2018 بیان کرد: شرکت در نمایشگاه های بین المللی برلین، دبی، استانبول، باکو، میلان، قطر می تواند در معرفی پتانسیل های تبریز و استان موثر باشد.

کریمی ادامه داد: شهرداری تبریز و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین حضور پر رنگی داشته است.

وی برگزاری هفته های فرهنگی تبریز در ایران و نیز دیگر کشورهای جهان و همچنین میزبانی از مسابقات بین المللی و ورزشی را از دیگر روش های معرفی تبریز عنوان کرد.

وی با اشاره به نقش مهم رایزنان فرهنگی در سفارت های ایران و دیگر کشورها، تاکید کرد: رایزنان فرهنگی با برقراری ارتباط مستمر با سفرای کشورها، می توانند در معرفی تبریز گامی موثر بردارند.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: تبریز 2018 یک رویداد ملی است که می تواند زمینه رونق گردشگری تبریز و ایران را به دنبال داشته باشد و در این راستا طرحی از سوی هیئت دولت به مجلس ارائه شده است تا در صورت تصویب نهایی به مرحله اجرا گذاشته شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1