در سفر به استان زنجان

راهنمایان جهانی گردشگری از گنبد سلطانیه بازدید کردند

26 ژانویه 2017 - 15:40 dsfr.ir/e14m9

راهنمایان جهانی گردشگری از گنبد سلطانیه بازدید کردند
میراث آریا
بازدید راهنمایان گردشگری از گنبد سلطانیه

راهنمایان #گردشگری که به منظور شرکت در هفدهمین #کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری به #ایران سفر کرده اند از گنبد سلطانیه بازدید کردند.

به گزارش میراث آریا، هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری با حضور 31 راهنمای جهانی گردشگری از 49 کشور جهان روز شنبه نهم بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد.

در همین راستا و در مرحله پیش سفر این کنوانسیون 141 راهنمای جهانی گردشگری از 35 کشور جهان عصر دیروز با حضور در گنبد سلطانیه از بخش های مختلف این بنای تاریخی بازدید کردند.

این راهنمایان در بازدید از گنبد سلطانیه از نزدیک شکوه و عظمت تاریخی بزرگ ترین بنای خشتی جهان را مشاهده کردند.

راهنمایان جهانی گردشگری همچنین در ادامه سفر خود به استان زنجان از رختشویخانه زنجان بازدید کردند و با گشت و گذاری در شهر تاریخی زنجان از بخش های مختلف این شهر دیدن کردند.

در پانزدهمین فدارسیون جهانی راهنمایان گردشگری که در بهمن ماه سال 1393 در جمهوری چک برگزار شد، از میان 11 کشور نامزد، سه کشور ایران، سنگاپور و دانمارک به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب و در نهایت امر کشور ایران برای اولین بار، با 18 رای موافق میزبانی سال 2017 را کسب کرد.

 پس از بازدید 10 روزه بازرسان فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری از ایران و زیرساخت های آن در دی ماه سال 1394، ایران رسما میزبان برگزاری کنوانسیون راهنمایان گردشگری سال 2017 شد و کانون انجمن های کارگری راهنمایان گردشگری سراسر کشور به عنوان مجری و میزبان انتخاب شدند.

شعار ایران در کنوانسیون 2017 «ایران؛ مردمانی مهربان با آغوش باز، فرهنگی کهن و پر رمز و راز» است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1