بلیط های چارتر قابل استرداد می شود

25 ژانویه 2017 - 14:00 dsfr.ir/gg4ru

بلیط های چارتر قابل استرداد می شود
zoraq.com
خرید بلیط هواپیما

اجرای طرح بیمه بلیت های #چارتر برای نخستین بار در #ایران انجام می شود.

محمد مسعود اکبریان، مدیرعامل یک شرکت خدمات مسافرتی در نشست خبری درباره اجرای طرح بیمه بلیت های چارتر که برای نخستین بار در ایران انجام می شود، گفت: ما مدعی هستیم که برای نخستین بار استرداد بلیت های چارتر در کشور در لحظه فراهم شد.

وی افزود: هم اکنون ما به صورت روزانه حدود کمتر از 50 هزار سفر در مسیرهای داخلی داریم و بیشتر این سفرها به صورت چارتری انجام می شوند، در این میان دلهره ها باعث می شود که همه به سمت پروازهایی سیستمی بروند، بنابراین ظرفیت های زیادی در پروازهای چارتری خالی می ماند و این امر منجر به وجود آمدن نرخ های کاذب و پیام های رگباری می شود.

اکبریان افزود: در خصوص طرح بیمه گردشگری بلیت های چارتری تحت عنوان بیمه مسئولیت با برخی از شرکت‎ های بیمه صحبت کردیم و می دانیم که این شرکت ها به دلیل جدید بودن این طرح در مرحله آزمون و خطا قرار گرفته اند.

وی گفت: نحوه استرداد بلیت های چارتری توسط مسافران این گونه است که مشتریانی که از سفر انصراف می دهند می توانند در لحظات اولیه پس از خرید بلیت 50 درصد قیمت بلیت را استرداد کنند و تا یک روز قبل از مسافرت نیز می توانند 40 درصد قیمت بلیت را پس بگیرند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « باشگاه خبرنگاران جوان » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1