22 فوریه 2020 - 22:03

توریست چینی: حرم حضرت معصومه (س) را زیباتر از تصورم یافتم

25 ژانویه 2017 - 12:00 dsfr.ir/hd8ms

توریست چینی: حرم حضرت معصومه (س) را زیباتر از تصورم یافتم
ایسنا
توریست چینی در ایران

من تاکنون هرچه می دانستم از کتاب ها درباره حرم حضرت معصومه (س) خوانده بودم ولی اکنون که حرم را دیدم آن را بسیار زیباتر یافتم.

"یک توریست چینی"

به گزارش ایسنا، «هایلو زانگ» از کشور چین که چندی پیش به ایران سفرکرده بود، به قم آمده و حرم حضرت فاطمه معصومه (س) را زیارت کرد.

وی با اشاره به حضور خود در قم پس از سفر به اصفهان، شیراز و کاشان گفت: شغل من جهانگردی است و به کشورهای مختلف سفر کرده و درباره آن ها مقاله می نویسم و تاکنون نزدیک به 80 کشور جهان سفر کرده ام.

زانگ افزود: سفرم به ایران متفاوت از دیگر سفرهاست، ایران از کشورهایی است که مردمش بسیار خونگرم و مهربان با مهمانان خود هستند؛ مردم عادی و محلی من را به خانه خود برای صرف شام دعوت کردند و می گفتند مهمان حبیب خداست، مهمان هدیه خداست.

وی ادامه داد: من به بسیاری از کشورها سفر کردم و ایران را تا حدودی می شناختم و فکر بدی درباره ایران نداشتم، گرچه شاید برخی مردم جهان به دلیل تبلیغات سوء رسانه ها، ایران را خطرناک بدانند ولی من می دانستم که ایران یکی از امن ترین کشورهای جهان است.

این توریست چینی درباره حرم حضرت معصومه (س) گفت: مردم را دیدم که خیلی صلح طلب به حرم می آیند و اینکه آرزو درخواست می کنند خیلی زیبا بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسلمانان در هنگام ورود به حرم حضرت معصومه (س) قبل از سلام دادن به او، به برخی از پیامبران الهی همچون حضرت عیسی علیه السلام و موسی علیه السلام سلام می دهند، واقعا جالب است و این موضوع می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1