25 فوریه 2020 - 14:38
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی:

پانصد میهمان داخلی و خارجی رویداد مشهد 2017 اسکان یافتند

23 ژانویه 2017 - 13:00 dsfr.ir/294nh

پانصد میهمان داخلی و خارجی رویداد مشهد 2017 اسکان یافتند
otanatravel.com
نمایی از حرم امام رضا و شهر مشهد

اسکان و پذیرایی پانصد میهمان خارجی و داخلی ویژه آغاز رویداد فرهنگی #مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام از روز گذشته آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی، حسین زارع صفت افزود: با توجه به شروع مراسم رسمی مشهد 2017 از چهارم بهمن ماه و ورود صدها میهمان داخلی و خارجی برجسته، تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی کلیه میهمانان دیده شده است.

وی بابیان اینکه حدود 80 درصد هتل های کلان شهر مشهد با آخرین استانداردها و تجهیزات لازم استانداردسازی شده اند، افزود:برنامه ریزی های لازم و هماهنگی موردنیاز با تشکل های صنفی برای اسکان، حمل ونقل و پذیرایی در سطوح مختلف برای میهمانان ویژه داخلی و خارجی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه اسکان 130 میهمان ویژه خارجی از سوم تا ۶ بهمن ماه انجام می شود، افزود: درمجموع هتل های این کلان شهر میزبان پانصد میهمان داخلی و خارجی ویژه هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی اظهار کرد: به منظور انتقال میهمانان خارجی خودروی های اختصاصی با امکانات ویژه و به روز ازجمله سیستم اینترنت بی سیم برای رفاه حال آنان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به تأمین کلیه امکانات اسکان و پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی افزود: اسکان سفرا، وزرا، سرکنسول های کشورهای خارجی در ایران و سایر شخصیت های برجسته ملی و بین المللی به صورت ویژه دربهترین هتل های مشهد هماهنگ شده است.

زارع صفت بابیان اینکه در طول اقامت سه تا چهارروزه میهمانان ویژه در مشهد و شرکت در مراسم رسمی مشهد 2017، برنامه های گردشگری خاص برای آنان اجرامی شود، اظهار کرد: بازدید از آرامگاه فردوسی، مجموعه حرم مطهر و آستان قدس رضوی ، موزه های آستان قدس ،موزه بزرگ خراسان و افتتاح نمایشگاه هنر تمدن اسلامی خراسان، باغ موزه نادری جزو برنامه های ویژه تور گردشگری این شرکت کنندگان است.

مراسم رسمی آغاز رویداد رسمی مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلامی در سال 2017 از روز دوشنبه در این شهر آغاز می شود و برای مدت سه روز ادامه دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1