26 فوریه 2020 - 10:09

معرفی جاذبه های گردشگری ایران در مجله SkyLines

21 ژانویه 2017 - 15:40 dsfr.ir/kb0a8

معرفی جاذبه های گردشگری ایران در مجله SkyLines
نامشخص
هتل عباسی اصفهان

مجله اتریشی SkyLines در نخستین شماره خود در سال 2017 میلادی، به معرفی جاذبه های گردشگری ایران پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا با مشارکت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در وین، نشریه SkyLines به توصیف جاذبه های سه شهر اصفهان، کاشان و تهران پرداخته است.

مطالب منتشر شده در این مجله مشاهدات خبرنگار این مجله «اشتفانبوریانک » در سفر 6 روزه وی به ایران است.

عنوان این گزارش مصور «کشور قصرها، یک مسافرت در امتداد جاده ابریشم از اصفهان به تهران» است که به توصیف جاذبه های سه شهر اصفهان، کاشان و تهران می پردازد.

این مجله با چاپ تصویری بزرگ و زیبا از میدان امام اصفهان می نویسد: این میدان زیباترین میدان تاریخی ایران و دومین میدان بزرگ جهان؛ مربوط به دوره صفویه است، میدان امام مکانی است که در گذشته در آن مسابقه چوگان برگزار می شد، از اینجا بود که بازی چوگان به دیگر نقاط جهان منتقل شد. در بخش دیگری از مجله از هتل عباسی به عنوان یکی زیباترین هتل های جهان یاد شده است. تصاویری از مسجد جامع اصفهان و سی و سه پل به عنوان دیگر جاذبه های گردشگری اصفهان از دیگر بخش های این گزارش است.

کاشان مقصد بعدی این خبرنگار اتریشی بوده که با اقامت یک روزه در این شهر، گزارشی را در این باره ارائه می کند. وی خانه بروجردی های کاشان را به عنوان بنایی با آثار معماری اروپایی و آسیایی معرفی می کند. این مجله اتریشی اضافه کرده است، این شهر شهرت جهانی در کاشی و قالی نیز دارد.

تهران شهر آخری است که این مجله آن را معرفی کرده، بازار تهران، مراکز فرهنگی مانند کاخ گلستان، موزه های تهران، تالار وحدت، دانشگاه تهران و کتاب فروشی­های اطراف آن، از مراکزی هستند که درباره آن توضیحاتی ارائه شده است.

شرکت Austrian دارای مسیرهای پروازی به 55 کشور دنیا است و این اقدام برای نخستین بار توسط یک شرکت هواپیمایی معتبر اروپایی انجام گرفته است.

مجله های منتشر شده به مدت دو ماه در همه مسیرهای پروازی این شرکت در سراسر جهان در دسترس مسافران قرار می گیرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1