29 فوریه 2020 - 14:03
در مراسم تجلیل از برگزیدگان عرصه های پژوهش و فناوری

مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی تهران کارگاه پژوهش برتر شد

17 ژانویه 2017 - 16:00 dsfr.ir/vi04n

مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی تهران کارگاه پژوهش برتر شد
مجید جعفری
کارگاه دانشجویان رشته مصنوعات چوبی مرکز صنایع دستی تهران

مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی #تهران، عنوان کارگاه #پژوهش برتر در هفته ملی پژوهش و فن آوری سال 95 را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در مراسم تجلیل از برگزیدگان عرصه های پژوهش و فناوری که با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی و مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری روز 28 دی ماه برگزار شد، رئیس مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی تهران به عنوان کارگاه پژوهش برتر در هفته ملی پژوهش و فناوری سال 95 شد، تقدیر به عمل آمد.

در متن تقدیرنامه رئیس مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع دستی تهران آمده است: روند رو به رشد فعالیت های علمی و پژوهشی میهن اسلامی، حاصل تلاش بی وقفه و عاشقانه سخت کوشانی همچون جنابعالی است که به آینده روشن چشم دوخته اند. از آنجایی که با تلاش جنابعالی، آن مرکز آموزش مفتخر به کسب عنوان کارگاه پژوهشی برتر در هفته ملی پژوهش و فناوری سال 1395 شده است، این لوح تقدیر به شما اعطاء می گردد.

همچنین در این مراسم حمید مرتضوی رئیس مرکز آموزش جهانگردی کرمان به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه جامع شناخته شد.

در متن تقدیرنامه مرتضوی، آمده است: روند رو به رشد فعالیت های علمی و پژوهشی میهن اسلامی، حاصل تلاش بی وقفه و عاشقانه سخت کوشانی همچون جنابعالی است که به آینده روشن چشم دوخته اند. از آنجایی که جنابعالی به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه، در هفته ملی پژوهش و فناوری سال 1395 انتخاب شده اید، این لوح تقدیر به شما اعطاء می گردد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1