15 اکتبر 2019 - 11:59

ورود 100 دستگاه تاکسی هیبریدی به چرخه حمل و نقل تهران

17 ژانویه 2017 - 12:30 dsfr.ir/qv363

ورود 100 دستگاه تاکسی هیبریدی به چرخه حمل و نقل تهران
taxi.tehran.ir
تاکسی های هیبریدی جدید ناوگان تاکسی رانی شهر تهران

تعداد 100 دستگاه #تاکسی هیبریدی به چرخه حمل و نقل #تهران اضافه شدند.

به گزارش خبرخودرو، شهردار منطقه 12 با اشاره به رونمایی از 100 تاکسی هیبریدی منطبق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در هفته هوای پاک گفت: خط اتوبوس برقی نیز در محدوده منطقه 12 به بهره برداری خواهد رسید.

عابد ملکی، با توجه به سیاست گذاری و برنامه های انجام شده مبنی بر دستیابی به منطقه ای پاک در قلب تاریخی پایتخت گفت: این اقدام در فاز اول با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و همچنین توسعه اجزای مختلف حمل و نقل شهری پاک اجرایی می شود. به طوری که در افق 1404 منطقه 12 به عنوان "منطقه پاک" دیده می شود.

وی با اشاره به رونمایی از 100 دستگاه تاکسی هیبریدی لوکس افزود: این خودروها با آخرین تکنولوژی روز دنیا و استاندارد وارد چرخه حمل و نقل منطقه می شود. همچنین 32 دستگاه موتور برقی پلاک شده در ایران - قبلا به صورت آزمایشی این طرح آغاز شده بود - به صورت رسمی وارد چرخه حمل و نقل می شود.

شهردار منطقه 12 با پرداختن به 150 دستگاه دوچرخه مدرن 3 زمانه که متفاوت از دیگر دوچرخه های قبلی است، تصریح کرد: دوچرخه های قبلی نیز در این مسیر فعال هستند. دوچرخه های جدید در محدوده پیاده راه بازار تهران و خیابان های باب همایون، داور و همچنین 15 خرداد تا چهارراه سیروس به صورت پایلوت در اختیار شهروندان قرار خواهند گرفت. همچنین مسیرهای ویژه دوچرخه نیز به عنوان فاز اول احداث می شود.

ملکی با تاکید بر بهره برداری از خط اتوبوس برقی در منطقه یادآور شد: این خط با 24 دستگاه اتوبوس برقی از خیابان تیردوقلو تا میدان شهدا و در خیابان 17 شهریور فعالیت خواهد کرد. در گذشته اتوبوس های برقی شاخک های بالایی در سقف اتوبوس داشتند و در وسط خیابان حرکت می کرد، اما اتوبوس های جدید بازسازی شده با تکنولوژی روز دنیا بوده و ساختار متفاوتی دارند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1