14 دسامبر 2019 - 16:08

ثبت رکوردی جدید در گردشگری لس آنجلس

16 ژانویه 2017 - 10:30 dsfr.ir/9w749

ثبت رکوردی جدید در گردشگری لس آنجلس
more-sky.com
لس آنجلس پس از نیویورک پربازدیدترین شهر در آمریکای شمالی است.

طی سال گذشته میلادی در مجموع 47 میلیون #گردشگر داخلی و خارجی از شهر توریستی لس آنجلس #آمریکا دیدن کردند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، شهر لس آنجلس آمریکا در سال 2016 بیش از هر سال دیگری پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بود و با میزبانی از 47 میلیون گردشگر، رکوردی جدید در عرصه جذب گردشگر به ثبت رساند.

علاوه بر مجموع تعداد گردشگرانی که از لس آنجلس دیدن کردند، این اولین شهری در ایالات متحده آمریکاست که توانسته در طول مدت تنها یک سال بیش از یک میلیون گردشگر از چین جذب کند. تنها کشور خارجی که گردشگران بیشتری در لس آنجلس داشته مکزیک، کشور همسایه بوده است.

«اریک گارستی»، شهردار لس آنجلس که از سال 2013 این مسئولیت را بر عهده دارد، در یک نشست خبری ضمن ارائه آمار و ارقام گردشگری این شهر گفت، بسیار سخت در تلاش هستیم که این شرایط را حفظ کنیم و حتی گردشگران بیشری را نیز به شهر بکشانیم.

شهردار لس آنجلس همچنین گفت: قرارداد جدید برای آوردن موزه هنرهای روایتی لوکاس به لس آنجلس از جمله تلاش ها اخیر ما بوده است. استودیو یونیورسال که با تعمیر و تجهیز 1.5 میلیارد دلاری شامل "دنیای جادوگری هری پاتر" شده است نیز از مهم ترین علل جذب توریست به شهر بوده و این پارک در سال 2016 به رکورد جدیدی در جذب بازدیدکننده دست یافت.

لس آنجلس که پیش از این بیش تر به عنوان شهر سلبریتی ها شناخته می شد، حالا به یک مقصد گردشگری فرهنگی مهم تبدیل شده و از قبل نیز خیلی در دسترس تر است و بیش از 50 هتل نیز در این شهر توریستی در حال ساخت است.

این شهر پس از نیویورک پربازدیدترین شهر در آمریکای شمالی است. گردشگری لس آنجلس میزبان طیف متنوعی از گردشگران از لندن، ونکوور، شانگهای، توکیو، پاریس و مکزیک است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1