بازتاب حضور ایران در نمایشگاه گردشگری وین

15 ژانویه 2017 - 10:30 dsfr.ir/gt869

بازتاب حضور ایران در نمایشگاه گردشگری وین
anahidnews.com
غرفه ایران در نمایشگاه گردشگری مسه وین

نمایشگاه بین المللی گردشگری مسه وین 2017 با حضور نمایندگان و دست اندرکاران صنعت #گردشگری #ایران در پایتخت #اتریش گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این دومین دوره حضور ایران در این نمایشگاه و در کنار بیش از 800 شرکت کننده از 70 کشور جهان است. براساس این گزارش، 8 شرکت خصوصی گردشگری و صنایع دستی حضور پیدا کرده اند و تلاش می کنند با فروش بسته های سفر و توزیع اقلام تبلیغاتی خود، توانمندی ها، جاذبه های گردشگری و فرهنگ و هنر غنی کشورمان را معرفی و بازدیدکنندگان را برای سفر به ایران ترغیب کنند.
 
به گفته مسوولان غرفه ایران، غرفه کشورمان در این دوره از نمایشگاه مورد توجه رسانه های کشور اتریش نیز قرار گرفته و شبکه S CHAN TV و مجله SOCIETY با حضور در این غرفه برای همکاری و معرفی جاذبه های گردشگری ایران در رسانه های خود ابراز تمایل و آمادگی کردند. این غرفه به صورت چهار طرف باز و با 112 متر مربع مساحت، در کنار غرفه کشورهای چین، ژاپن، هند، مراکش، ارمنستان، گرجستان و آژانس بزرگ RUFEA قرار گرفته است. برپایی کارگاه حضوری توسط مینیاتوریست پیشکسوت کشورمان که به نمایندگی از هنرمندان ایرانی در نمایشگاه حضور دارد در روز نخست نمایشگاه مورد توجه و استقبال تعداد زیادی از بازدیدکنندگان قرار گرفت و به رونق هرچه بیشتر غرفه ایران کمک کرد.

همچنین برگزاری نمایشگاه هنر سنتی سفالگری با عنوان «صلح و سفال» از دیگر برنامه ها و جاذبه های غرفه ایران است که درآمد حاصل از فروش اقلام به نمایش گذاشته شده در آن، پس از پایان نمایشگاه از سوی بخش خصوصی به موسسه خیریه محک اهدا خواهد شد.

به گزارش «دنیای اقتصاد» نمایشگاه بین المللی گردشگری مسه وین یک رویداد بین المللی در حوزه تعطیلات، سفر و تفریح است که زمینه آشنایی عموم مردم اتریش و حتی گردشگران برخی از کشورهای همسایه با جاذبه های گردشگری و ظرفیت های موجود در هر کشور در حوزه های گردشگری را فراهم می آورد. این نمایشگاه در هر دوره میزبان بیش از صدهزار بازدیدکننده و هزاران نفر از کارشناسان صنعت گردشگری است که در یک رویارویی مستقیم به بازدیدکنندگان در انتخاب راه مناسب برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات کمک می کند.

شناخت و بررسی کمپین های بازاریابی و توسعه بازارهای جدید گردشگری، جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری، آشنایی شرکت های فعال در این حوزه با یکدیگر، ارائه مشاوره به علاقه مندان و بازدیدکنندگان در رابطه با سفر و همچنین برگزاری سخنرانی های مفید و مرتبط با موضوع گردشگری از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه به شمار می رود؛ اهدافی که به باور کارشناسان می تواند برای جذب هرچه بیشتر گردشگران به ایران ارزش قابل ملاحظه ای داشته باشد. با این حال بسیاری از کارشناسان معتقدند چنین نمایشگاه هایی تنها در صورتی برای ایران نتیجه خواهد داشت که با برنامه ریزی صحیح و مذاکرات رودررو با فعالان گردشگری دیگر کشورها همراه باشد.

این نمایشگاه بین المللی گردشگری رویدادی بین المللی در حوزه تعطیلات، سفر و تفریح به شمار می آید که در آن علاوه بر اینکه بیش از 800 شرکت کننده از 70 کشور جهان حضور دارند، عموم مردم اتریش و گردشگران و مردم برخی کشورهای همسایه نیز از مخاطبان آن محسوب می شوند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1