جزئیات برقراری پروازهای جدید در فرودگاه اردبیل

16 ژوئیه 2015 - 15:00 dsfr.ir/7q36v

مدیرکل فرودگاه های اردبیل گفت: در 2 ماه اخیر بیش از 5 پرواز فرودگاه اردبیل در مسیر اردبیل-تهران و بالعکس برقرار شده است.

فخرالدین هاشمی صبح امروز در نشست با مسئولان فرودگاه اردبیل اظهار کرد: در این مدت شرکت هواپیمایی آتا 2 پرواز، شرکت هواپیمایی کیش ایران 2 پرواز و شرکت هواپیمایی آسمان 1 پرواز را به مقصد اردبیل-تهران و بالعکس قرار داده و یا در مرحله برقراری پروازهای خود هستند. برای اولین بار شرکت هواپیمایی آتا تصمیم گرفته است تا در روزهای شنبه و پنج شنبه پروازهای خود را در مسیر اردبیل-تهران و بالعکس برقرار کند.

مدیرکل فرودگاه های اردبیل از برقراری پرواز کیش ایر از ماه آینده خبر داد و یادآور شد: از 3 مرداد هموطنان می توانند با تهیه بلیط از پروازهای کیش ایر که قرار است روزهای شنبه و سه شنبه برقرار شود، استفاده کنند.

هاشمی تنها پرواز جدید شرکت آسمان را مربوط به روز دوشنبه در برقراری یک پرواز در مسیر اردبیل-تهران اعلام کرد و گفت: شرکت آسمان در 2 ماه اخیر این پرواز خود را به مجموع پروازهای قبلی خود افزوده است. شرکت هواپیمایی آسمان روزهای دوشنبه و جمعه و از اول مرداد ماه نیز روزهای پنج شنبه پرواز خود را از طریق فرودگاه اردبیل به مقصد تهران برقرار می کند.

مدیرکل فرودگاه های اردبیل با یادآوری اینکه پروازهای شرکت هما همچنان سرجای خود بوده و این شرکت افزایش پروازی را نداشته است، ادامه داد: هر روز به طور معمول 2 تا 3 پرواز از طریق شرکت هواپیمایی هما در مسیر اردبیل-تهران و بالعکس اتفاق می افتد. شرکت هواپیمایی هما و آتا علاوه بر پروازهای مستقیم اردبیل-تهران، پروازهای اردبیل-مشهد را نیز همچنان برقرار دارند.

وی از رایزنی با شرکت هواپیمایی ایران ایر تور برای برقراری پرواز چارتر از ماه آینده در مسیر اردبیل-مشهد خبر داد و افزود: امیدواریم همه این پروازها به ایجاد رضایتمندی بیشتر در بین هموطنان منجر شود.

مدیرکل فرودگاه های اردبیل با اذعان به اینکه پروازهای موجود جوابگوی نیاز متقاضیان نیست، بیان کرد: ما در حال رایزنی و پیگیری افزایش پروازها از طریق فرودگاه اردبیل هستیم که امیدواریم آژانس ها و شرکت های هواپیمایی نیز در این زمینه برخی مشکلات و نارسایی ها را به سرعت و با نگاه واقع بینانه برطرف کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1