3 اکتبر 2021 - 02:26
معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها:

ورود اولین هواپیمای ایرباس، اوج اقتدار و عظمت ایران است

13 ژانویه 2017 - 08:00 dsfr.ir/lk2wl

ورود اولین هواپیمای ایرباس، اوج اقتدار و عظمت ایران است
مهدی قربانی
ورود نخستین ایرباس خریداری شده به مهرآباد

ورود اولین فروند هواپیمای #ایرباس به کشور، اوج اقتدار و عظمت #ایران است.

"معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها سازمان میراث فرهنگی"

اولین فروند از هواپیماهای خریداری شده ایرباس، روز 23 دی ماه با حضور مدیرعامل این شرکت، وزیر راه و شهرسازی ایران، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اصناف و انجمن های مرتبط با صنعت حمل و نقل در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.

میرهادی قره سید رومیانی با اشاره به اینکه به نمایندگی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این مراسم حضور داشته است، تصریح کرد: ورود این هواپیما به کشور، اوج عظمت و اقتدار ایران اسلامی است و شکستن دیواره تحریم ها در اثر تلاش هایی که دولت تدبیر و امید انجام داد، امروز به منصه ظهور رسید.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها با بیان اینکه، خریداری و ورود این هواپیماها به کشور، تاثیرات مثبتی در توسعه و رشد صنعت گردشگری کشور خواهد داشت، یادآور شد: دستیابی به اهداف پیش بینی شده در اسناد بالادستی برای صنعت گردشگری، نیازمند زمینه سازی و تحرکات اساسی در زمینه های مختلف از جمله در حوزه حمل و نقل است.

قره سید رومیانی اضافه کرد: افزایش 5 برابری ورود گردشگران خارجی به کشور و دستیابی به 20 میلیارد دلار درآمد در این بخش، موضوعی است که بدون تعاملات بین المللی امکان پذیر نیست، مهم ترین تاثیر ورود اولین هواپیمای ایراباس به کشور که خدمات بهتر و مناسب تری را به گردشگران ارائه خواهد داد، رشد و توسعه صنعت گردشگری کشور است.

وی در پایان گفت: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی بخش گردشگری، ملزم به اجرای اقدامات و فعالیت هایی در زمینه توسعه این صنعت است و امروز با ورود اولین ایرباس به کشور، گام های عملی و جدی تری برداشته خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1