یادداشت احمدی پور درباره شكسته شدن تحریم 37 ساله ناوگان هوایی ایران

9 ژانویه 2017 - 08:00 dsfr.ir/ju2yq

یادداشت احمدی پور درباره شكسته شدن تحریم 37 ساله ناوگان هوایی ایران
airliners.net
تحویل نخستین هواپیمای ایرباس 321 به هما

دکتر زهرا احمدى پور به مناسبت شكسته شدن تحریم 37 ساله ناوگان هوایی #ایران در کانال شخصی خود یادداشتی منتشر کرد.

در پی شكسته شدن تحریم 37 ساله ناوگان هوایی ایران و ورود نخستین هواپیمای خریداری شده از ایرباس، دکتر زهرا احمدی پور، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یادداشتی منتشر کرد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

با ورود نخستین هواپیمای خریداری شده از ایرباس، تحریم 37 ساله ناوگان هواپیمایی ایران شکسته شد تا بار دیگر این نکته هویدا شود که «برجام» صرفا دستاوردی دیپلماتیک نبود بلکه در کنار اثبات حقانیت ایستادگی و مقاومت مردم ایران، دریچه همکاری اقتصادی بین المللی را «عزتمندانه» به روی مردم کشورمان گشود.

سیاست دولت تدبیر و امید در حل یکی از بزرگ ترین و بحرانی ترین پرونده های بین المللی علیه کشورمان آن چنان که نزد مخالفان دولت مشهور است، به این معنا نبود که دکتر روحانی همه تخم مرغ هایش را در سبد برجام گذاشته است بلکه رئیس جمهوری به نیکی دریافته بود که «بحران هسته ای» مجرای اصلی پروژه «ایران هراسیِ» مطلوب دشمنان کشور است و باید این سنگ بزرگ را «ظریف» و هوشمندانه و در عین حفظ دستاوردهای علمی دانشمندانمان از جلوی راه پیشرفت کشور برداشت.

روزهایی که در پی هم خواهند آمد روزهای بهره مندی مردم و کشور از دستاوردهای بزرگ اقتصادی است که دیپلمات های کارکشته کشورمان به ما هدیه داده اند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 18 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1