22 نوامبر 2019 - 08:08

ثبت نشان «تبریز 2018» در سایت سازمان جهانی گردشگری

31 دسامبر 2016 - 16:00 dsfr.ir/zk3d5

ثبت نشان «تبریز 2018» در سایت سازمان جهانی گردشگری
zargalam.ir
پوستر تبریز 2018

نشان و طرح اینستاگرامی شهرداری #تبریز در رابطه با رویداد «تبریز، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی» در سایت سازمان جهانی #گردشگری ثبت شد.

"شهردار تبریز"

به گزارش خبرگزاری ایسنا، صادق نجفی اظهار کرد: ظرفیت های رسانه ای شهر تبریز در سال های اخیر، به خوبی در خدمت اهداف گردشگری شهر قرار گرفته و بر همین اساس، لوگوی ویژه «تبریز، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی» و طرح اینستاگرامی شهرداری تبریز در خصوص این عنوان بین المللی، در سایت سازمان جهانی گردشگری UNWTO ثبت شده است.

وی یادآور شد: سایت UNWTO با نگاهی ویژه و سخت گیرانه مباحث گردشگری و رسانه ای را پیگیری می کند و این که جایگاه گردشگری این شهر مورد توجه قرار گرفته، نشان از تاثیرگذاری رسانه ای شهرداری تبریز بر رویکردهای گردشگری دارد.

شهردار تبریز تصریح کرد: فعالان گردشگری و رسانه ای به خوبی بر این نکته واقف اند که معیار UNWTO برای ثبت عنوان یک شهر، فراوانی استقبال عمومی است؛ از این رو، نقش شهروندان در معرفی جاذبه های گردشگری شهر تبریز، زمینه ثبت «تبریز 2018» را در سایت جهانی گردشگری فراهم آورده است.

طرح اینستاگرامی «ساعت 21 به وقت تبریز» سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به نشانی Instagram.com/tabriz2018 با داشتن بیش از 34 هزار دنبال کننده واقعی، هر شب در همین ساعت به معرفی جاذبه های فرهنگی و تاریخی شهر تبریز و آذربایجان به دو زبان انگلیسی و فارسی می پردازد.

دیدگاه ها

  • علی 15 آوریل 2017 - 23:12

    من تبریزی اصیل هستم و این شهر از دو ملیون نفر دهاتی تشکیل شده که اصلاً نمیشه اینجا رو به معنای واقعی به شهر توریستی تبدیل کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1