6 اکتبر 2021 - 07:19

واکنش سازمان تاکسیرانی به فعالیت اسنپ

31 دسامبر 2016 - 10:00 dsfr.ir/ye0cj

واکنش سازمان تاکسیرانی به فعالیت اسنپ
باشگاه خبرنگاران
با اپلیکیشن اسنپ شما می توانید تمامی خودروهای اسنپ اطراف تان را به صورت زنده در نقشه ببینید.

رییس سازمان #تاکسیرانی #شهرداری #تهران در خصوص فعالیت #اسنپ واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری ايسنا، میثم مظفر در خصوص فعالیت گسترده اپلیکیشن ها در موبایل گفت: قانون صراحتا اعلام کرده است که باید حمل و نقل درون شهری اعم از آژانس های خودرو و تاکسی ها زیر نظر شهرداری تهران فعالیت کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه امنیت این آژانس های اینترنتی زیر سوال است، گفت: هیچ کس پاسخگوی امنیت و تایید صلاحیت این گونه خودروها نیست و باید پلیس و سایر ارگان های امنیتی با این مساله ورود کنند.

رییس سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به فعالیت گسترده این آژانس های موبایلی نیز گفت: نحوه جذب و فعالیت رانندگان این خودروها مشخص نیست و از آنجایی که هیچ گونه مجوز فعالیتی ندارد، لازم است ارگان های ذیربط به این مساله ورود کنند.

شایان ذکر است؛ مدتی است اپلیکیشن های جا به جایی مسافر و آژانس های موبایلی رونق گرفته و عموم مردم از آن استفاده می کنند.

دیدگاه ها

 • علی . ی 31 دسامبر 2016 - 10:07

  درود بر شما
  ادب و اخلاق و روابط عمومی و اجتماعی خوب و عالی
  چیزی ست که در رانند گان اسنپ می بینیم و در رانندگن تاکسی قابل مشاهده نیست !
  زحمتشان را زیر سوال نمی بریم ! ولی یکی از بایسته های امور خدماتی، روابط عمومی و ادب و نزاکت است که رانندگان تاکسی و معمولا آژانس ... ! ندارند !

 • کرمی 1 ژانویه 2017 - 00:17

  وقت بخیر
  واقعا بزرگترین کمکی بود که یک نرم افزار میتوانست به شهروندان کند.
  رانندگان شریف و مبادی اداب،نرخ مشخص و امنیت مسافر قابلیت، رهگیری ماشین در نقشه و .... تنها بخشی از برتری رانندگان این نرم افزار هست،مسائلی که واقعا در آژانس ها و تاکسی ها(البته نه 100%) رنگ باخته.بهتر بود بجای این فراقکنی ها تعامل سازنده ای داشته باشید و فضا را امنیتی نکنید.
  خودتان بهتر میدونید که سو سابقه و کپی تمام مدارک ماشین و... تنها بخشی از موارد مورد نیاز شروع به کار در این نرم افزار است.کدامیک از آژانس ها این مسائله را دارند؟

1