زمان ثبت نام آزمون ارشد 96 اعلام شد

25 دسامبر 2016 - 13:50 dsfr.ir/8u4va

زمان ثبت نام آزمون ارشد 96 اعلام شد
نامشخص
آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی

ثبت نام برای #آزمون #کارشناسی ارشد سال 96 از روز چهارشنبه، اول دی ماه امسال آغاز شده و تا روز سه شنبه، هفتم دی ماه ادامه دارد.

"مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور"

دکتر توکلی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین ثبت نام برای بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز چهارشنبه، اول دی ماه 95 منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شده است و در روز سه شنبه، هفتم دی ماه جاری پایان می یابد.

وی در ادامه تصریح کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام حاوی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و همچنین سایر اطلاعات مربوط برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 همزمان با آغاز ثبت نام یعنی از روز چهارشنبه، اول دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین در پایان خاطرنشان کرد: تمام داوطلبان فرصت دارند تا روز سه شنبه، هفتم دی ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام برای آزمون فوق اقدام کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1