18 اکتبر 2019 - 11:03

تسهیل قوانین گمرکی برای واردات تجهیزات هتل ها

21 دسامبر 2016 - 09:30 dsfr.ir/s543d

تسهیل قوانین گمرکی برای واردات تجهیزات هتل ها
messagenote.com
دکوراسیون داخلی اتاقی در هتل

باید اجرای قوانین مربوط به تعرفه های #گمرکی برای واردات تجهیزات #هتل ها تسریع شود.

"رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران"

پانزدهمین جلسه کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با حضور اعضا، هیات رییسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی، متخصصان و فعالان گردشگری در سالن جلسات اتاق ایران برگزار شد.

احمد اصغری رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران؛ با اشاره به این که امروزه ایجاد یکپارچگی و تعامل بین بخش دولت، سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی با تشکیل کارگروه برای بررسی مسائل عرصه گردشگری ضرورت دارد، گفت: بررسی قوانین و حذف قوانین زائد، می تواند کمک شایانی به توسعه صنعت گردشگری داخلی و خارجی کند.

وی با بیان این که تسریع واردات خودروهای گردشگری امری مهم محسوب می شود، اظهار کرد: امروزه ظرفیت حوزه حمل و نقل با توجه به نیازهای عرصه گردشگری همخوانی ندارد، لذا تسریع در این مهم می تواند کمک خوبی تلقی شود.

اصغری همچنین تاکید کرد: باید اجرای قوانین مربوط به تعرفه های گمرکی برای واردات تجهیزات هتل ها تسریع شود.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران با بیان این که باید در قوانین تنظیم کار و بیمه ای به دنبال ارتقا امنیت شغلی راهنمایان تورها بود، ادامه داد: نباید از ظرفیت دستگاه های مختلف مانند آموزش و پرورش و آموزش عالی در راستای ظرفیت سازی و آشناسازی افراد با حوزه گردشگری غافل شد.

رییس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران یادآور شد: برای جذب گردشگران خارجی لغو ویزا و تسهیل در امور مرتبط با روادید خیلی مهم بوده و باید مورد توجه مسؤولان قرار بگیرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « اقتصاد آنلاین » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
15 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1