15 اکتبر 2019 - 12:06

مسابقه بین المللی عکاسی برای میراث ناملموس

13 دسامبر 2016 - 09:50 dsfr.ir/dn9lx

مسابقه بین المللی عکاسی برای میراث ناملموس
مرکز میراث ناملموس تهران
بنر مسابقه عکاسی مرکز میراث ناملموس

نخستین مسابقه بین المللی #عکاسی مرکز #میراث #ناملموس #تهران با موضوع «میراث فرهنگی ناملموس در بستر طبیعی آن» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل مرکز میراث ناملموس تهران، نخستین مسابقه بین المللی عکاسی با موضوع «میراث فرهنگی ناملموس در بستر طبیعی آن» و با در برگرفتن آیین های شفاهی (آوازها، لالایی ها، آواهای کار)، هنرهای اجرایی (موسیقی، رقص، نمایش عروسکی)، آیین های اجتماعی (مراسم، مناسک و جشن ها)، دانش و کردارهای مربوط به طبیعت و جهان هستی (طب سنتی، نجوم سنتی، معماری سنتی) توسط مرکز میراث ناملموس تهران برگزار می شود.

این مرکز برای همگانی کردن مفهوم و مصادیق میراث فرهنگی ناملموس در سطح منطقه ی آسیای غربی و مرکزی، با برگزاری مسابقه ی بین المللی عکاسی با موضوع «میراث فرهنگی ناملموس در بستر طبیعی آن» و با مشارکت علاقمندان به هنر عکاسی، به ویژه افراد در اجتماعات محلی که در بافت طبیعی و در ارتباط مستقیم با مفهوم و مصادیق این میراث قرار دارند، گام موثری در تحقق این هدف بردارد.

علاقمندان می توانند فایل عکس های خود را تا پایان بهمن ماه 1395 به آدرس ایمیل photo@tichct.ir ارسال کنند. همچنین برای توضیحات تکمیلی به فراخوان مسابقه در وب سایت مرکز میراث ناملموس تهران www.tichct.org مراجعه کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1