15 نوامبر 2019 - 00:40
با حضور معاون گردشگری‌؛

مراسم اختتامیه نشست مشورتی برنامه راهبردی ملی در گردشگری ایران برگزار شد

10 دسامبر 2016 - 12:30 dsfr.ir/br7rf

مراسم اختتامیه نشست مشورتی برنامه راهبردی ملی در گردشگری ایران برگزار شد
مرتضی لطف اللهی
نشست مشورتی «برنامه راهبردی ملی در رابطه با گردشگری پایدار ایران»

نشست مشورتی سه روزه «برنامه راهبردی ملی در رابطه با #گردشگری پایدار #ایران» با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد در مراسم اختتامیه نشست مشورتی «برنامه راهبردی ملی در رابطه با گردشگری پایدار جمهوری اسلامی ایران»، ضمن تشکر از خانم لاروش، مدیر و دفتر نمایندگی منطقه ای یونسکو در ایران، «دومینیک وردوگو» مدرس یونسکو و نیز فراگيران حاضر در جلسه، بر اهمیت و الزام داشتن برنامه استراتژیک به عنوان نقشه راه در صنعت گردشگری تاکید کرد.

وی با ابراز امیدواری درباره تلاش برای به کارگیری دانش بین المللی در فعالیت های جاری حوزه گردشگری، اشتیاق یادگیری و انگیزه کارشناسان و فعالین گردشگری حاضر در دوره را نشانه ای جهت عزم و اراده دو بخش دولتی و خصوصی به منظور توسعه گردشگری کشور عنوان کرد.

معاون گردشگری همچنین تلاش دفتر نمایندگی منطقه ای یونسکو در ایران، به منظور به روزرسانی دانش تخصصی در حوزه گردشگری را شایسته خواند و نسبت به تداوم نشست های مشابه و برنامه‌ریزی جهت برگزاری دوره های آتی تاکید کرد.

رحمانی موحد در پایان با همراهی خانم لاروش، مدیر و دفتر نمایندگی منطقه ای یونسکو در ایران، گواهینامه مشترک یونسکو و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را به شرکت کنندگان ارائه کرد.

گفتنی است؛ نشست مشورتی سه روزه «برنامه راهبردی ملی در رابطه با گردشگری پایدار جمهوری اسلامی ایران» بر اساس برنامه مشترک معاونت گردشگری و دفتر نمایندگی منطقه ای یونسکو در ایران به مدت سه روز از 16 آذرماه در محل سالن خلیج فارس معاونت گردشگری برگزار شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1