13 ژوئیه 2024 - 01:27
با استقرار هواپیمای فوكر 50 در فرودگاه سردار جنگل رشت؛

پروازهای مستقیم رشت به تهران هر روز صبح انجام می شود

5 دسامبر 2016 - 16:10 dsfr.ir/ri331

پروازهای مستقیم رشت به تهران هر روز صبح انجام می شود
گیل نگاه
فرودگاه سردار جنگل رشت

با استقرار یک فروند هواپیمای فوکر 50 شرکت #هواپیمایی نفت در #فرودگاه #سردارجنگل #رشت، پروازهای رشت به #تهران هر روز صبح انجام میشود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان، مدیرکل این فرودگاه در این باره گفت: با توجه به اینکه هیچ یک از پروازهای صبحگاهی از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقصد تهران برقرار نبود و از طرف دیگر تقاضا در مسیر یادشده زیاد بود لذا با هماهنگی به عمل آمده و اخذ مجوز، این پرواز از روز گذشته به صورت برنامه ای از فرودگاه گیلان به صورت مستقیم به تهران و مقاصد دیگر انجام خواهد شد.

غلامرضا کریم آقایی افزود: علاوه بر مسیر تهران، پروازهای مستقیم رشت به اصفهان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته توسط این شرکت انجام خواهد شد.

وی ضمن تشکر از مدیران ارشد استان و مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی که دغدغه افزایش پرواز دارند خاطرنشان کرد: انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی، صنعتی و تجاری از برقراری این پرواز صبحگاهی به مسیر تهران استقبال کنند و زمینه افزایش پرواز را از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقاصد مختلف فراهم نمایند.

گفتنی است هواپیمای فوکر 50 ساخت کشور هلند باسابقه پروازی 20 ساله در کشور ایران ازجمله هواپیماهای ایمن و استاندارد در جهان است که با داشتن 2 موتور توربوفن و سرعت 530 کیلومتر در ساعت مسیر رشت به تهران را به مدت 50 دقیقه طی می کند.

1