24 فوریه 2020 - 14:47

مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی منصوب شد

3 دسامبر 2016 - 15:00 dsfr.ir/a62rj

مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی منصوب شد
webinknow.com
انتصاب پوریا سوری به عنوان مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی

پوریا سوری مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی در حکمی مدیر جدید روابط عمومی خود را انتخاب کرد.

در بخشی از حکم دکتر احمدی پور ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آمده است:

سیاست گذاری، برنامه ریزی و کاربرد شیوه ها و رویه های مناسب برای انعکاس اهداف، سیاست ها، فعالیت ها، برنامه ها و مواضع سازمان به مخاطبان، رسانه ها و جامعه، گردآوری، جمع بندی و تحلیل نظرها و دیدگاه های مردم، نخبگان و رسانه ها در زمینه فعالیت های سازمان، اعلان مواضع شفاف سازمانی متناسب با رویدادها و رخدادهای روز، نوآوری، خلاقیت و طراحی فعالیت جدید در حیطه وظایف روابط عمومی، مدیریت پایگاه های اطلاع رسانی الکترونیک سازمان و افکار سنجی عمومی به منظور بازیابی مسایل و ارائه راهکارهای مناسب، نظارت موثر براجرای صحیح سیاست های تبلیغاتی و اطلاع رسانی دولت و تعامل دو سویه با سایر حوزه های درون و برون سازمانی و بهره گیری از توان کارشناسی همکاری کارکنان در راستای تحقق ماموریت ها و اهداف سازمان اهتمام شایسته به عمل آید.

گفتنی است پوریا سوری، مدیر اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرمسئول دو هفته نامه «رو به رو» و از روزنامه نگاران با سابقه كشور است كه سابقه فعالیت در روزنامه های «شرق»، «فرهیختگان»، «روزگار» و ... را در كارنامه دارد.

پوریا سوری امروز حکم خود را از رئیس سازمان میراث فرهنگی گرفت.

پیش از این حبیبه ابراهیمی از کارکنان بخش روابط عمومی سرپرست این حوزه بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 14 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1